0
0
0

Електростанції

0
189 990.00 грн
0
284 985.00 грн
0
569 970.00 грн

    Домашня сонячна електростанція - вже не елемент фантастичних оповідань. Це реальна, доступна і ефективно діюча система, що дозволяє перетворити енергію сонця в електричну. Вона дозволяє повністю задовольняти побутові потреби, а надлишки вигідно продавати в загальну електромережу.

Переваги від домашньої електростанції:

1. Стабільний дохід

    Працює сонячна електростанція, а заробляєте Ви. Енергоринок купує за «зеленим тарифом» всю електроенергію, що виробляється сонячною електростанцією і не споживається домогосподарством власника. Виплати за «зеленим тарифом» зафіксовані в Євро. «Зелений тариф» – механізм, призначений для заохочення населення для вироблення електроенергії з альтернативних джерел енергії.

2. Вигідна інвестиція

    Сонячна електростанція – вигідна інвестиція у майбутнє, економія вже сьогодні, адже така інженерна споруда має окупитись за 5-7 років. Термін окупності залежить від обсягів споживання електроенергії власним домогосподарством.

    Сонячна електростанція приносить 15-22% річних, в той час, як банківський валютний депозит приносить всього 5-7% річних. Сонячна електростанція – це актив, який не піддається інфляції і генерує грошовий потік 20-40 років. До речі, це гарний варіант для забезпечення фінансової стабільності та пенсії.

3. Максимально захищене вкладення коштів

    Інвестиції в сонячну електростанцію захищені Законом – ставки «зеленого тарифу» встановлені до 2030 року. Якщо побудувати і ввести в експлуатацію сонячну електростанцію в 2017 році, то наступні 3 роки можна продавати Енергоринку електроенергію по 5,58 грн/ кВт·год.

4. Мінімум витрат на експлуатацію

    Сонячні електростанції практично не потребують технічного обслуговування протягом всього строку служби.

5. Виняткова екологічність та комфорт.

    При роботі сонячних панелей немає ніяких шкідливих викидів і відходів. Сонячні панелі працюють безшумно і не заважають Вашому затишку та затишку Вашої сім`ї.

Що треба для встановлення сонячної електростанції?

  • Площа для розміщення сонячних панелей
  • Приєднання до електричної мережі загального користування відповідної потужності
  • Договір з Енергоринком