0
0
0

Геліотермальні системи


Геліосистема перетворює сонячну енергію в теплову. Ця енергія використовується для підігріву води в системі гарячого водопостачання. Є можливість використовувати геліосистему для опалення будинку та підігріву води басейна. Інсталяція геліосистеми відбувається як на стадії проектування, так і до вже існуючих систем гарячого водопостачання та опалення будинку (без суттєвої руйнації оздоблення помешкання).

Невибагливість у використанні, відсутність витрат під час експлуатації роблять геліосистему ефективним джерелом енергії. 

Геліосистема для нагріву теплої води і підтримки системи опалення - ідеальна можливість скористатися відновлювальною енергією сонця.

Придбайте систему і Ви:

1. Отримаєте майже безкоштовну гарячу воду в весняно-літньо-осінній період та щомісячну економію коштів на основні види палива: газ, дерево, електрику взимку.

2. Здійсните інвестицію в майбутнє,- термін експлуатації понад 25 років. 

3. Перестанете перейматися постійним зростанням тарифів.

В цьому розділі інтернет-магазину ecobud.in.ua пропонуємо найбільш поширені готові рішення для підігріву води від 150л до 300л на день. Система може бути використана на дачах, власних будинках тощо. Для готелей, ресторанів та інших місць з більшими обсягами споживання гарячої води геліосистеми на основі вакуумних колекторів розраховуються окремо.