0
0

Про мансардні драбини

Мансардні драбини

Мансардна драбина чи драбина (сходи) на горище – це зручний спосіб потрапити на горище чи до мансардного приміщення вашої оселі або господарської будівлі, а якісна мансардна драбина забезпечить, крім зручності, ще й надійність та безпеку.

На сьогоднішній день, неабиякої популярності, набули складані драбини на горище, які монтуються у перекриття між основним приміщенням та горищем чи мансардою. Найбільшою перевагою складаної конструкції є те, що впродовж часу, коли доступ до верхніх приміщень не потрібен, драбина ховається у підпокрівельний простір та не заважає вам.

Сучасні мансардні драбини, як правило, виготовляють або повністю з деревини, або комбінують дерево та метал. Основними конструктивними елементами таких сходів є:

  • короб, основний монтажний елемент, який одночасно виступає сховком для драбини у складеному стані;
  • власне драбина, що складається з 3 – 4 секцій з металевими чи дерев’яними направляючими та дерев’яними сходинками;
  • механізм, що забезпечує складання – розкладання драбини;
  • кришка, яка виконує кілька функцій одночасно – слугує опорою для сходів, забезпечує термоізоляцію нижнього приміщення, коли драбина не використовується та не псує естетичного вигляду вашої стелі.

Креслення драбини на горищеТепер детальніше розглянемо конструкцію та функціонал з точки зору підбору мансардної драбини. Найважливішими параметрами при виборі є розміри отвору у перекритті та висота приміщення, в яке будуть опускатись сходи. Отже, більшість виробників виготовляють драбини кількох стандартних розмірів:

  • довжина короба, а відповідно і довжина отвору у вашій стелі (розмір А на кресленні ліворуч), як правило, знаходиться в діапазоні від 80 до 130 см;
  • ширина короба (розмір В): 60 – 90 см;
  • максимальна висота приміщення (розмір С): 265 – 340 см.

Також, при підборі мансардної драбини необхідно зважати на радіус відкривання (показник Е: 114 – 155 см), аби уникнути прикрої ситуації, коли драбина не зможе розкластись через впирання в стіну.

Як уже зазначалось вище, кришка короба драбини, крім естетичної функції, слугує ще й термобар’єром між нижнім та верхнім приміщеннями. Саме тому, якщо ваша мансарда чи горище не утеплені і температура повітря у них в холодну пору року є нижчою ніж в нижньому приміщенні, рекомендуємо схилити свій вибір до драбин з теплоізоляційними кришками. Такі кришки виготовляються за принципом сендвіч-панелей із внутрішнім ізоляційним матеріалом. Товщина утепленої кришки мансардної драбини коливається в межах від 26 до 86 мм. Тож, що більша різниця температур, то товстіша кришка вам потрібна.

 

 

Стильна мансардна драбинаБудь-які мансардні драбини стандартних розмірів, як українських, так і європейських виробників лише найвищої якості з гарантією ви знайдете у відповідному розділі нашого інтернет-магазину. Драбини, які ми пропонуємо, відповідають європейським стандартам якості та безпеки (до 200 кг навантаження на одну сходинку), виготовлені з екологічно чистої сировини фахівцями з багаторічним досвідом!

Це все добре, скажете ви, але що робити, якщо жоден зі стандартних розмірів мені не підходить і габарити отвору для виходу на мансарду змінити неможливо?

Це не біда! Про те, що робити у випадку, коли стандартні рішення вам не підходять, читайте у статті про виготовлення мансардних драбин на замовлення за індивідуальними розмірами…




Про мансардні драбини

Коментарі