0
0

Комплект з двох рекуператорів Aspira EcoComfort 160 RF V2 з фільтром G3 та ДУ

Відгуки:
(0)
 • Виробник: Aspira
 • ID товару: 20060
 • Наявність: Є в наявності
26 313.00 грн
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Продукт: Рекуператор
Ефективність рекуперації, %: 90
Тип теплообмінника: Керамічний
Діаметр робочого модуля, мм: 160
Рекомендована площа: до 94 кв.м
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Відгуків (0)
 • Питання (0)
 • Схожі товари

Комплект рекуператорів Aspira EcoComfort 160 RF V2 з фільтром G3 та ДУ  – складається з двох рекуператорів, встановлених послідовно: основного та підпорядкованого. Основне призначення: провітрювання приміщення за принципом регенерації теплової енергії та очищення повітря за допомогою  фільтра G3, який легко знімається для очистки.


Також пристрій покликаний збалансовувати вологість у приміщенні. Це, в свою чергу, зумовлює врегулювання мікроклімату та зводить до мінімуму появу шкідливих грибків та цвілі внаслідок скупчення конденсату на поверхні стін, у кутках віконних отворів, у місцях, де громіздкі меблі стоять впритул до стіни та циркуляція повітря є обмеженою.


Рекуператори можна монтувати як у приватних оселях, так і у побутових та промислових приміщеннях: школах, дитсадках, офісах, магазинах, перукарнях, поліклініках, фітнес-залах, барах, ресторанах. Тобто, всюди, де є необхідність регулярно освіжувати та фільтрувати повітря. 


В комплект Aspira EcoComfort 160 RF V2 входять рекуператори Aspira EcoComfort 160 RF та Aspira EcoComfort SAT 160 RF, які встановлюються послідовно. Таким чином, Aspira EcoComfort 160 RF буде головним, а Aspira EcoComfort SAT 160 RF підпорядкованим, і працюватимуть вони у протифазі: один у фазі притоку, а інший у фазі витяжки, після чого фази міняються на протилежні. При цьому всі технічні параметри, такі як потужність, продуктивність роботи, споживання енергії – будуть однаковими, а опція керування приладом з дистанційного пульта, що входить у комплект, буде лише в головного рекуператора. Таку мережу рекуперації можна створювати навіть у різних кімнатах в межах однієї квартири чи будинку, офісу, цеху. За допомогою пульта можна управляти 63 рекуператорами одночасно. Всі пристрої обмінюються даними один з одним за протоколом двостороннього радіозв'язку 868 МГц і керуються пультом дистанційного управління. До ведучого рекуператора успішно підключається також і Aspira EcoComfort SAT 100 RF.


Що таке рекуперація і як це працює? Рекуператор працює у двох циклах, які послідовно змінюють один одного: притік свіжого повітря всередину і відтік кімнатного назовні. Від звичайної вентиляції, через відчинені вікна, цей процес відрізняється тим, що повітря, при проходженні через корпус приладу, взаємодіє з керамічним теплообмінником. При витяжному циклі кімнатне повітря віддає свою енергію тепла чи холоду теплообміннику, при притічному - теплообмінник обмінюється набутою температурою з свіжим повітрям і воно набуває кімнатної температури. Тому, у будь-яку пору року у приміщенні буде збалансований мікроклімат із сталою температурою, без протягів та втрат тепла, та профільтроване повітря. Ефективність рекупераціїї становить 90%, рекуператор моделі Aspira EcoComfort 160 RF повноцінно провітрить повітря в приміщенні площі до 50 м², а рекуператор Aspira EcoComfort SAT 160 RFа  до 44 м² при температурі повітря на вулиці від -20°C до +50°C, тож комплект можна використовувати в одному великому приміщенні до 94 м², або в двох окремих.

 


Переваги :


 • потік свіжого притічного повітря швидко набуває комфортної кімнатної температури
 • зменшує рівень вуглекислого газу в приміщенні
 • фільтрація повітря, фільтр можна мити
 • контроль над рівнем вологості у приміщенні 
 • зниження ймовірності виникнення плісняви у приміщенні 
 • безперервний притік свіжого повітря в оселю, а отже, чудове самопочуття!
 • безшумна робота безщіткового двигуна постійного струму
 • низьке споживання електроенергії
 • три регульованих режими швидкості роботи двигуна
 • нічний режим не споживає електроенергії та є повністю безшумним
 • автоматичний режим, датчики контролюють роботу двигуна
 • економія коштів на ремонті через відсутність ураження стін пліснявою
 • підтримка сталої температури при провітрюванні - дозволяє зекономити на опаленні! 
 • пульт дистанційного управління з підсвіткою та сенсорним екраном

 

 

Рекуператор Aspira EcoComfort оснащений безщітковим двигуном постійного струму з низьким споживанням електроенергії. Прилад керований мікропроцесором, який автоматично встановлює швидкість роботи двигуна відповідно до показників датчиків температури, вологості, яскравості світла для оптимального постійного забезпечення циркуляції свіжого повітря у приміщенні. 

Діаметр труби рекуператора складає 160 мм. Стійкий до ударів корпус з ПВХ-матеріалу має телескопічну будову, тому довжина регулюється послідовно в межах від 240 мм до 530 мм відповідно. Дана модель рекуператора облаштована фільтрами G3.Налаштування:


Існує три режими роботи приладу:
Мануальний. Притічний та витяжний цикли тривають 30 хвилин кожен, або чергуються із швидкістю 45 секунд.

Авто-режим. Мотор налаштовує швидкість своєї роботи відповідно до сигналів, отриманих з датчиків вологості, температури та яскравості світла.

Нічний режим. Притік свіжого повітря становить 15 м³/год, рекуператор працює безшумно та не споживає електроенергії.


Кожен з рекуператорів, що входять в комплект Aspira EcoComfort 160 RF  V2, працюють на трьох швидкостях:


 • Низька швидкість дозволяє забезпечити вентилювання зі збереженням тепла та очистити 28 м³/год, при споживанні 2 Вт. Рівень шуму при цьому становить 27 дБа/1,5 м
 • Середня швидкість дозволяє забезпечити вентилювання зі збереженням тепла та очистити 48 м³/год, при споживанні 3,8 Вт. Рівень шуму при цьому становить 32 дБа/1,5 м
 • Висока швидкість дозволяє забезпечити вентилювання зі збереженням тепла та очистити 68 м³/год, при споживанні 6,6 Вт. Рівень шуму при цьому становить 38 дБа/1,5 м.


Працює рекуператор від електромережі під напругою 230 В та з частотою 50 Гц. 

примусова вентиляція, рекуператор

Характеристики
Примусова вентиляція
Продукт Рекуператор
Ефективність рекуперації, % 90
Тип теплообмінника Керамічний
Діаметр робочого модуля, мм 160
Рекомендована площа до 94 кв.м
WiFi Ні
Діаметр монтажного отвору, мм 165
Мінімальна товщина стіни, см 22
Кількість режимів 3
Система керування Пульт ДУ
Об'єм вентиляції, куб.м/год 136
Потужність, Вт/год 2 - 6,6
Мінімальний рівень шуму, dB 15
Довжина робочого модуля, см 24 - 53
Країна виробник Італія
Гарантійний термін, міс. 36
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Нові надходження