0
0

Електричні обігрівачі

Керамічні обігрівачі – це панелі, які здійснюють обігрів приміщення за допомогою інфрачервоних променів довгохвильового спектру дії та конвекції.

Вважається, що обігрів інфрачервоними променями є найбільш ефективним в порівнянні із традиційним, оскільки першочергово нагріваються всі предмети, стіни, стеля, підлога і тіло людини в зоні їх дії, а також запобігає утворенню холодних зон, появи вогкості і цвілі в кімнаті, створює сприятливий мікроклімат. Тому люди, що знаходяться в приміщенні, будуть відчувати себе комфортно навіть при температурі на 3-4°С нижче тієї, яку потрібно було підтримувати.

Керування обігрівачами здійснюється за допомогою терморегулятора, який підтримує задану температуру приміщення та дозволяє працювати обігрівачу не більше 6-8 годин на добу. Модельний ряд інфрачервоних обігрівачів представляється з двома видами терморегуляторів:


 • Механічний терморегулятор має дуже просту конструкцію з мінімальним використанням електричних схем. Керування роботою відбувається за допомогою ручки, а в окремих моделях — ще й тумблера для вмикання/вимкнення. Потрібна температура виставляється поворотом ручки терморегулятора відповідно до шкали на корпусі. Такі пристрої використовують доволі простий візуальний інтерфейс у вигляді світлового індикатора.

 • Електронний терморегулятор (програматор) завжди оснащений повноцінним візуальним інтерфейсом: цифровим або рідкокристалічним екраном, а налаштування роботи відбувається за допомогою кнопок (фізичних або сенсорних). Цифрові термостати відрізняються наявністю великої кількості функцій: від блокування клавіш до щоденного програмування роботи.

 

Принцип роботи та будова керамічних обігрівачів

Основні переваги інфрачервоних керамічних панелей:

 • економія електроенергії до 40% в порівнянні із традиційним опаленням;

 • можливість безперебійної роботи, захист від перегріву в режимі 24/7;

 • довгий час зберігає тепло на лицьовій панелі навіть після вимкнення;

 • безпечність застосування при невеликій потужності електромережі;

 • підтримання однієї температури у різних зонах без пересушення і спалення кисню;

 • ударостійка лицьова панель - керамічна плита чи метал;

 • нагрівальний елемент прихований у корпусі і недоступний для дітей;

 • компактний розмір і великий вибір дизайнерських обігрівачів;

 • простота і зручність підлогового і настінного монтажу.

В процесі роботи обігрівачі не видають неприємних запахів. Невисока температура нагріву керамічної панелі виключає ризик отримання опіків при торканні до поверхні приладу, а також вони екологічно чисті - виготовлені з високоякісних матеріалів, а їхнє тепло безпечне для здоров'я людини.

Для вибору керамічного інфрачервоного обігрівача з оптимальними експлуатаційними характеристиками необхідно звернути увагу на наступні технічні параметри:


 1. Рівень енергоспоживання (кВт). В умовах систематичного зростання цін на електроенергію раціональніше зупинити вибір на практичних і економічних пристроях.

 2. Вага, розмір, спосіб монтажу. Обов'язково потрібно враховувати тип і призначення приміщення. Для автономної системи опалення в житло рекомендуються настінні панелі. Якщо потрібно устаткування для орендованого офісу або будь-якого іншого місця тимчасової дислокації, краще віддати перевагу мобільним підлоговим систем.

 3. Площа обігріву. У просторих приміщеннях може знадобитися установка декількох панелей. При використанні інфрачервоних випромінювачів в якості основного джерела опалення їх потужність розраховується в співвідношенні 50 Вт на 1 м2, при додатковому опаленні - 30 Вт на 1 м2.


У нашому інтернет магазині ви зможете придбати керамічні обігрівачі від українських виробників Flyme, Ecoteplo, Lifex, Альмера, Uden-s з доставкою в будь-який куточок України.