0
0
0

Керамічна електропанель Flyme 400 без регулятора (з малюнком)

Відгуки:
(0)
 • Виробник: FLYME
 • ID товару: 887
 • Наявність: Немає в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Максимальна площа обігріву: 10 кв.м
Продукт: Керамічні обігрівачі
Потужність обігрівача, Вт: 400
Габаритні розміри, мм: 600Х600Х50
Керування обігрівачем: без керування
Доступні варіанти

Керамічний електричний обігрівач Flyme 400 з дизайнерським малюнком - електропанель з інфрачервоним та конвекційним способом обігріву (70% та 30% відповідно). 


Керамічний інфрачервоний обігрівач - це чудова альтернатива традиційним радіаторам опалення. Висота обігрівача становить 60 см, при ширині 60 см та глибині 5 см, він монтується на стіну. Вага обігрівача 11 кг. Потужність приладу - 400 Вт, що дозволяє обігріти приміщення площею  до 10 м².  Керамічна панель оснащена електрокабелем з вилкою. Дана модель не комплектується терморегулятором.

 

У зв'язку із постійним зростанням цін на газ, традиційне водяне опалення перетворюється на дороговартісний вид обігріву приміщень у порівнянні з електричним. Принцип водяного опалення полягає у нагріванні повітря. Обігрівачі нового покоління з керамічною панеллю швидко розігріваються, та за рахунок дії інфрачервоного випромінення миттєво нагрівають не тільки повітря, а й навколишні предмети, стіни, стелю. Після вимкнення керамічне покриття панелі ще як мінімум 30 хвилин випромінює тепло у приміщення, по аналогії із кахляною піччю. Можна об'єднати обігрівачі у мережу, забезпечивши таким чином тепло у кожному приміщенні та економію коштів.

 

Таким чином, керамічна електропанель Flyme 400 з гладкою поверхнею та дизайнерським малюнком - поза конкуренцією. Крім того, обігрівач є повністю вологостійким, має захист від займання та перегрівання, від замерзання, що збільшує можливості щодо його використання.

 

Переваги:

 

 • дизайнерський малюнок на поверхні панелі для стильного інтер’єру
 • енергоефективність – швидкий обігрів приміщення площею до 10 м² 
 • не висушує повітря, не спалює кисень
 • інфрачервоне випромінювання корисне для здоров’я
 • працює без шуму
 • вологостійка, має захист від перегрівання та замерзання
 • легка у догляді, гладкі поверхні не накопичують пилу
 • тривалий термін експлуатації – 30 років

 

Конструкція та принцип роботи

 

Інфрачервоний обігрівач Flyme 400  має просту будову - він складається з металевого корпусу, керамічної плити, нагрівального елемента. Металевий корпус пустотілий, з конвекційними отворами в дні та з боків у верхній частині для пришвидшеної циркуляції повітря. В корпус вмонтовано керамічну плиту. Зсередини до плити надійно прикріплено нагрівальний кабель.

 

Принцип роботи електропанелі полягає у поєднанні наступних способів обігріву:  інфрачервоного випромінення та конвекції повітря (70% та 30% відповідно).

 

Нагрівальний елемент нагріває керамічну панель, яка передає інфрачервоне тепло у приміщення. Довгі хвилі інфрачервоного спектру позитивно впливають на стан людини, дозволяють лікувати хвороби суглобів, м’язів, запалення внутрішніх органів, симптоми ГРЗ. Інфрачервоне тепло підвищує опірність організму до сезонних простудних захворювань. Електропанель не лише гріє, а й лікує. 

 

Що таке конвекція повітря? Це теплопередача внаслідок переміщення повітря з різною температурою. Оскільки холодне повітря завжди знаходиться знизу, воно проникає всередину та, нагріваючись, виходить через верхні отвори по обидві сторони панелі.

 

Потужність та розмір панелі дозволяє обігрівати приміщення площею до 10 м². Прилад працює безшумно, а також здатен повноцінно працювати при пониженій напрузі – від 190 В. 

 

Таким чином, керамічна електропанель Flyme 400 – це унікальне поєднання важливих характеристик для обігріву, дизайну та збереження коштів. Купуйте в інтернет-магазині Екобуд та користуйтесь з комфортом! 

електричні обігрівачі, керамічні обігрівачі

Характеристики
Обігрівачі
Максимальна площа обігріву 10 кв.м
Продукт Керамічні обігрівачі
Потужність обігрівача, Вт 400
Габаритні розміри, мм 600Х600Х50
Керування обігрівачем без керування
Колір з малюнком
Гарантійний термін, міс. 60
Країна виробник Україна
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Нові надходження