0
0

Комплект рекуператорів Ventoxx Harmony з пультом ДУ (50 см)

Відгуки:
(1)
 • Виробник: VENTOXX
 • ID товару: 18602
 • Наявність: Є в наявності
11 375.00 грн
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Продукт: Рекуператор
Ефективність рекуперації, %: 86
Тип теплообмінника: Керамічний
Діаметр робочого модуля, мм: 150
Рекомендована площа: до 40 кв.м
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Відгуків (1)
 • Питання (0)
 • Схожі товари

Комплект рекуператорів Ventoxx Harmony з пультом ДУ поєднав у собі основні характеристики моделі Ventoxx Champion та ряд оновлених функцій, що виводять рекуператор в лідери серед вітчизняних виробників по функціональності, ефективності та ціні! Здоровий мікроклімат в оселі та хороше самопочуття завдяки досконалому провітрюванню тепер легше придбати завдяки лояльній ціновій політиці вітчизняного виробника! 


Рекуператор - сучасний прилад для забезпечення якісної вентиляції. Рекуператор працює у двох циклах, що почергово змінюють один одного: притік свіжого повітря всередину і відтік кімнатного назовні. Від звичайної вентиляції, через відчинені вікна, цей процес відрізняється тим, що повітря, при проходженні через корпус приладу, взаємодіє з керамічним теплообмінником. При витяжному циклі кімнатне повітря віддає свою енергію тепла чи холоду теплообміннику, при притічному - теплообмінник обмінюється набутою температурою з свіжим повітрям і воно набуває кімнатної температури. Тому, у будь-яку пору року у приміщенні буде збалансований мікроклімат із сталою температурою, без протягів та втрат тепла. Крім того, завдяки постійному повітрообміну, вологість повітря всередині приміщення збалансовується до норми, не утворюється конденсат на шибах вікон, а на стінах пліснява.


Який принцип роботи комплекту та для чого потрібен комплект рекуператорів? 

Комплект рекуператорів складається з двох пристроїв: головного та підпорядкованого, їх можна відрізнити завдяки маркуванню на упакуванні - червоним кольором позначено головний пристрій, синім кольором - підпорядкований. Всі команди,які поступають з дистанційного керування на головний рекуператор, синхронно виконуються підпорядкованим рекуператором у всіх режимах провітрювання, за виключенням режиму рекуперації. В режимі рекуперації підпорядкований пристрій працюватиме у протифазі до головного (один на притік, інший на витяжку). При керуванні, лише головний пристрій буде приймати команди, здійснені за допомогою пульта ДУ, а також передаватиме команди на під'єднаний підпорядкований рекуператор. На головному пристрої можна вмикати комплект та вибирати потрібний режим та швидкість роботи. Актуальний режим роботи відображається на зовнішній панелі комплекту приладів. 


При монтажі комплекту, блок живлення під'єднується до головного рекуператора, а підпорядкований рекуператор з'єднується з головним за допомогою трижильного кабелю. Один блок живлення здатен витримати навантаження 4 рекуператорів. Це означає, що до одного блоку живлення можна під'єднати два комплекти рекуператорів Ventoxx Harmony. Головний прилад може працювати також автономно. Перемикання режимів та швидкостей на головному рекуператорі здійснюється дистанційним пультом.


Частина повітропроводу, що виходить на вулицю, захищена круглою пластиковою решіткою.

Вдосконалена версія приладу зберігає найвищу якість та ефективність рекуперації - до 86%. Один рекуператор Ventoxx Harmony забезпечує якісний повітрообмін у приміщеннях площею до 20 м². 

 

У чому ж привабливість Ventoxx Harmony


Переваги:

 • приємна ціна 
 • тонка зовнішня панель квадратної форми для стильного вигляду
 • низький рівень шуму 
 • можна встановлювати у стіни товщиною від 25 см! 
 • унікальний розподіл повітропотоків 
 • можливість встановлення додаткового шумопоглинача!
 • дистанційний пульт управління

 

Функціональні особливості:  

 

Рекуператор Ventoxx Harmony працює в 11-х режимах, при цьому 9 режимів підтримуються 3-ма швидкостями, з їх світловою індикацією на зовнішній панелі приладу, а 2 інтенсивних режими працюють на більшій від максимальної, 3-ї швидкості.


Для комфортного керування режимами та швидкостями роботи двигуна, рекуператор укомплектовано пультом ДУ.


Режим Рекуперація, або реверсний режим*. Це стандартний режим провітрювання із рекуперацією тепла, що рекомендується використовувати у холодну пору року.

3 швидкості роботи двигуна забезпечують наступний об'єм вентиляції в режимі рекуперації: 

1 швидкість - 17 м³/год

2 швидкість - 30 м³/год

3 швидкість - 50 м³/год

*Реверсний режим - це принцип роботи рекуператора, коли почергово вмикаються два повітропотоки - притічний і витяжний. Наприклад, після увімкнення, 65 секунд рекуператор працює над постачанням свіжого повітря всередину приміщення (притічний режим), а наступних 65 секунд - відпрацьоване повітря виводиться приладом за межі приміщення (витяжний режим).

Режим Провітрювання підтримує лише притік всередину або лише витяжку повітря назовні на кожній із 3-х швидкостей відповідно. При цьому функція рекуперації тепла відсутня. Комплект приладів працює синхронно у відповідності із вибраним напрямком повітропотоку. При надходженні повітря у приміщення, горить синя стрілка на світловому індикаторі, при витяжці - червона стрілка. Провітрювання відбувається на тій же швидкості,  яка була задана до ввімкнення режиму. Даний режим використовується, щоб освіжити приміщення прохолодним повітрям в літню пору року. Не рекомендується використовувати режим довше, ніж 10 хвилин. Режим провітрювання вмикається та вимикається вручну. 


Режим Інтенсивна витяжка створено для швидкого виведення повітря назовні без рекуперації тепла протягом 10 хвилин. Комплект приладів працює синхронно у відповідності із вибраним напрямком повітропотоку. Напрямок повітропотоку вказано червоною стрілкою. Через 10 хвилин прилад автоматично перемикається на 2-гу швидкість режиму рекуперації. Використання цього режиму буде доречним для швидкої нейтралізації неприємних запахів. 


Режим Інтенсивний притік служить для миттєвого оновлення повітря у приміщенні шляхом запуску свіжого повітря на максимальній швидкості протягом 10 хвилин. Це особливо акутально у літні спекотні дні, коли температура повітря знизилась після дощу, чи у вечірній час. Таким чином теплообмінник набуває потрібної температури та потім віддає її притічному повітрю, підтримуючи комфортну прохолоду. Напрямок повітропотоку вказано синьою стрілкою на зовнішній панелі. Для максимального збереження прохолоди в спекотні дні, необхідно також створювати перешкоди для проникнення прямих сонячних променів у приміщення - використовувати світлонепроникні гардини, жалюзі, спеціальні сонцезахисні ролети із світловідбивною плівкою із зовнішньої сторони.  


Рівень шуму від роботи рекуператора на відстані 3 метрів дорівнює:   

12 dB(A) на 1 швидкості

17 dB(A) на 2 швидкості   

22 dB(A) на 3 швидкості 


Прилад працює при напрузі 230 В та споживаній потужності 1,6 - 2,6 Вт. При ввімкненні режиму "Максимальне провітрювання" споживана потужність дорівнює 4,6 Вт. 


Температурний діапазон для ефективної роботи рекуператора становить від -20 до +50 °C. 


При встановленні рекуператора та облаштуванні монтажного отвору, слід зважати на розміри та довжину повітропроводу. Важливим фактором при горизонтальному розміщенні в стіні є збереження ухилу під кутом 1-3° в бік вулиці. 


Рекуператор Ventoxx Harmony має наступні параметри: 


Довжина повітропроводу500 мм 
Діаметр  повітропроводу 150 мм
Зовнішня кришка210х204 мм
Діаметр зовнішньої решітки150 мм
Внутрішня панель (анемостат)248Х186 мм


Для підтримки максимальної ефективності роботи рекуператора, слід здійснювати нескладний догляд за деталями приладу - промивати теплообмінник та фільтр кожних три місяці. Фільтр типу G2 слід замінювати на новий після 2 років безперервної роботи.  


Інновації 


Новий вигляд зовнішньої панелі - вона набула квадратної форми та стала тоншою - надає видимій частині рекуператора стильного вигляду. 

 

З технічної точки зору інновації торкнулися розподілу повітряних потоків. Нова модель Harmony розподіляє притічні повітропотоки вгору, вправо, вліво, та прямо, однак більше не скеровує повітряні потоки вниз, на відміну від інших приладів подібного призначення. Це означає, що відтепер рекуператор можна встановити навіть над диваном у вітальні чи над ліжком - у спальні чи у дитячій кімнаті, або над робочим місцем. Потік повітря не дутиме в голову, і дискомфортне відчуття, що створюється притічними потоками повітря, направленими вниз, буде відсутнім! Більше комфорту при користуванні стало можливим завдяки особливому розташуванню зовнішної панелі - панель блокує вихід повітря вниз, замість того направляючи його в усі інші напрямки. 

 

Встановлений над ліжком чи диваном, рекуператор не створить дискомфортного протягу та забезпечить спокійний та здоровий сон, тому що він ще й малошумний! При роботі на третій, найвищій швидкості, шум від рекуператора дорівнює 22 dB(A). Це дуже низький рівень шуму! Крім того, є можливість встановити додатковий шумопоглинач - спеціально сконструйований механізм - зірочку, якщо виникне необхідність у подальшому шумопоглинанні. 

 

Ще одним важливим нововведенням стало те, що відтепер рекуператор можна встановлювати на стінах товщиною від 25 см (у порівнянні з старшими моделями, де необхідна товщина стіни сягала 32 см). Це стало можливим за рахунок зміни вентилятора і нового дизайну внутрішньої панелі та її кріплення, що водночас зробило рекуператор ще компактнішим. При встановленні додаткового шумопоглинача, потрібно враховувати збільшення загальної довжини приладу на 7 см. 

примусова вентиляція, IQ energy, рекуператор

Характеристики
Примусова вентиляція
Продукт Рекуператор
Ефективність рекуперації, % 86
Тип теплообмінника Керамічний
Діаметр робочого модуля, мм 150
Рекомендована площа до 40 кв.м
WiFi Ні
Діаметр монтажного отвору, мм 160
Мінімальна товщина стіни, см 30
Кількість режимів 11
Система керування Пульт ДУ
Об'єм вентиляції, куб.м/год 17 - 50
Потужність, Вт/год 2,6
Мінімальний рівень шуму, dB 12
Довжина робочого модуля, см 50
Країна виробник Україна
Гарантійний термін, міс. 12
Відгуків (1)
Орест
Орест
14.02.2022
Якість відмінна, обслуговування менеджера на висоті. Рекомендую.
Відповідь адміністратора
Дякуємо, Оресте, за замовлення та відгук!
Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Нові надходження
0
1 636.66 грн
0
4 091.65 грн
0
5 319.15 грн
0
2 045.83 грн