0
0
0

Компостер Thermo-Wood 600 Graf з решіткою

Відгуки:
(1)
 • Виробник: GRAF Garantia
 • ID товару: 18122
 • Артикул: 626051
 • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Продукт: Компостер
Об'єм, л: 600
Колір матеріалу: Чорний
Матеріал компостера: Пластик
Висота, см: 100

Компостер THERMO-WOOD 600 л з решіткою виготовлено з високоякісного морозостійкого пластику з додаванням спіненого поліпропілену Thermolen. Пластик чорного кольору імітує поверхню дерева та органічно виглядатиме у саду чи на городі. Використовується як сучасна альтернатива компостній ямі для складання решток садово-городніх відходів з метою утворення органічного добрива – компосту.

 

Переваги:

 • особлива структура матеріалу стінок за принципом термоса
 • великий об'єм
 • отвори у нижній частині компостера
 • стійкість до УФ-випромінення
 • термостійкість
 • імітація дерева
 • легко добувати дозрілий компост
 • мобільність
 • просте складання без додаткових інструментів

 

Що таке компост? Це розкладені органічні рештки: скошена трава, сухі гілки, листя, зрізані квіти, бур’ян, овочеві та фруктові відходи, яєчна шкаралупа, кавова гуща, кухонні відходи. Під впливом плюсової температури, повітря, з допомогою бактерій, з часом рештки перепрівають та перетворюються на однорідну масу.

 

Чим відрізняється якісний компост? Важливою ознакою дозрілого компосту, готового для внесення в грунт, є відсутність гнилісного запаху. Маса стає однорідною, землистого кольору, добре кришиться у руках, а всі рештки повністю розкладені. Вологість компостної маси складає від 40% до 60%. Тому для швидшого дозрівання компосту важливо максимально подрібнити відходи з допомогою відповідних підручних інструментів перед закладанням у компостер.

Компостер THERMO-WOOD 600 з решіткою відкривається за допомогою двох розпашних кришок на завісах. При повному відкритті обидвох кришок, вони зберігають положення під розгорнутим кутом для спрощеного та зручного закладання великогабаритних відходів у компостер. Однак при потребі достатньо відкривати лише одну кришку.

У передній нижній частині компостера зроблено спеціальну зйомну кришку, яка відкриває доступ до готового перепрілого компосту, дозволяючи вилучити добриво без зайвих клопотів. 

Висота компостера – 1000 мм, що є зручним для користування навіть для дітей. У комплектацію входить решітка-дно.


Особливості експлуатації компостера:

Для спрощення проникнення повітря, дрібних комах, черв’яків всередину компостера, рекомендується встановлювати його на попередньо розпушений грунт та ні в якому разі не на тверду бетонну чи кам’яну поверхню. Доступ гризунів до компостера обмежено решіткою.

 

Щоб здійснити правильну закладку решток, слід складати їх поступово, через певний час. Крупнофракційні відходи у вигляді гілок чи кори слід поміщати знизу компостера, а також змішувати їх з дрібними рештками під час закладки. Такі дії дозволять повітрю краще проникати у компостну масу, а зайва волога не буде затримуватись усередині. Надмірна сухість та надмірна вологість не сприяє якісному дозріванню органічного добрива.

Важливим є вибір місця для встановлення компостера. Це має бути в міру сонячне місце, щоб швидше випаровувалась волога з компостної маси, інакше компост почне просто гнити. Водночас, пересихання також є шкідливим фактором для утворення якісного перегною, отже потрібно слідкувати за пересиханням.  


Чому компост – це потрібно?

Для хорошого урожаю дуже важливим чинником, окрім якісного насіння та поливу, є родючість та поживність грунту. При частому використанні хімічних добрив, якість грунтів стрімко знижується. Верхній родючий шар грунту - гумус - утворюється повільно, роками, однак дуже швидко втрачає свої поживні властивості під дією пестицидів, опадів з вмістом хімікатів, через недотримання сівозміни. Внаслідок цього виникає виснаження грунту, тому щедрого врожаю з такої ділянки очікувати не слід. Збіднілому грунту вкрай необхідне регулярне внесення органічних добрив, підживлення. Часи, коли у кожному приватному сільському господарстві вирощували худобу і мали власний перегній для добрива, минули. Закупка органічних добрив на фермерських господарствах досить дороговартісна. Оптимальним способом заготовки органіки є компостування.
 
Внесення компосту збагачує грунт мільйонами спор корисних бактерій та грибків, які працюють на природнє відновлення грунтової мікрофлори та покращує біологічні процеси в грунті.  

graf garantia, компостер, догляд за садом

Характеристики
Компостери
Продукт Компостер
Об'єм, л 600
Колір матеріалу Чорний
Матеріал компостера Пластик
Висота, см 100
Ширина, см 80
Довжина, см 80
Габарити в упаковці, см 105х78х20
Країна виробник Німеччина
Гарантія, міс 24
Відеоогляд
Відгуків (1)
Елена
Елена
04.10.2021
Заказывали компостер. Все отлично, особо благодарю продавца! Будем делать заказы )
Відповідь адміністратора
Дякуємо, Олено, за замовлення та відгук!
Нові надходження