0
0
0

Лоток водовідвідний Standartpark PolyMax Drive ЛВ-10.16.16-ПП пластиковий з решіткою щілинною чавунною ВЧ класу D (комплект) 080034-UA

Відгуки:
(0)
 • Виробник: Standartpark
 • ID товару: 15024
 • Артикул: 080034-UA
 • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Гідравлічний переріз: DN100
Елемент: Лоток
Серія: PolyMax Drive
Матеріал: Пластик
Клас навантаження: D400

Комплект з лотка пластикового водовідвідного Standartpark PolyMax Drive ЛВ-10.16.16-ПП з гідравлічним перерізом 100 мм та решітки щілинної чавунної ВЧ класу D 080034-UA є елементом дренажної системи та застосовується для облаштування системи поверхневого водовідведення в місцях, де необхідно швидко та ефективно відвести велику кількість води з поверхні.

Комплектується щілинною чавунною решіткою. Решітка потрібна для захисту водостічного каналу від засмічення та безперешкодного пересування по території, облаштованої водовідвідною системою.

 

Система поверхневого водовідведення необхідна, щоб опади не затримувались на облаштованій бруківкою, бетоном чи асфальтом поверхні, не руйнували її, а стікали через водостічні лотки у спеціальні водоприймачі. Не менш важливим є облаштування водостічної системи навколо будівель з метою відведення дощової води, яка стікає з даху. У разі відсутності правильно спланованої системи лінійного відведення води існує загроза проникнення дощової води до фундаменту, що може спричинити передчасне руйнування будівлі, виникнення небезпечних грибків, плісняви на внутрішніх стінах будівлі та на фасаді. Також водостічні лотки широко використовуються у ландшафтному дизайні, де вже на стадії чорнового планування території необхідно спроектувати дренажну систему, щоб забезпечити можливість виведення надлишкової вологи з газону чи інших зон ділянки. 

 

 

Переваги:

 • Довговічність.
 • Ефективність водовідведення.
 • Стійкість до температурних навантажень.
 • Посилена конструкція.
 • Замки для полегшеної фіксації в одну лінію.
 • Можливість заміни решітки.
 • Тривалий термін експлуатації.
 • Сертифікат відповідності.

 

Фіксація решітки на лоток відбувається за допомогою болтового кріплення у двох місцях (кріплення входять у комплект). На один лоток передбачено монтаж 2 решіток. Водовідвідні лотки PolyMax Drive ЛВ-10.16.16-ПП 080034-UA слід монтувати строго горизонтально. Зібрані стоки відводяться вертикально.


Передбачене з’єднання із іншими елементами водовідвідної системи: по прямій, за допомогою перехідника. Щоб система не протікала та якісно виконувала свою головну, водовідвідну, функцію, всі елементи системи лінійного водовідведення слід герметизувати однокомпонентним герметиком на основі MS - полімеру. Лотки укомплектовано П-подібними насадками з міцної сталі, які роблять їх стійкими до навантажень та продовжують термін експлуатації.

Система передбачає вертикальне з'єднання з каналізаційними трубами діаметром 110 мм. Водовідвідні лотки PolyMax Drive ЛВ-10.16.16-ПП підсилені можна використовувати без обмежень на територіях із різними кліматичними умовами, вони атмосферостійкі та однаково виконують свої функції як при плюсових, так і при мінусових температурах.

 

Лотки розраховані на навантаження класу А15-D400: пішохідні зони, велодоріжки, приватне будівництво, cпортивні майданчики, автопарковки, місця з інтенсивним рухом легкового транспорту, громадського транспорту, малотонажної вантажної техніки. Це робить їх  оптимальним варіантом для відведення дощової та талої води з земельних ділянок з трав'яним чи твердим покриттям, тротуарів, доріжок садово-паркової зони, для армування грунтів та газонів, благоустрою берегових зон водойм, для відведення води в підлогах промислових приміщень, біля басейнів, на стадіонах, автопарковках, автозаправках, автостанціях, кемпінгах, складських приміщеннях, фермах з наявністю сільськогосподарської техніки.

Вся продукція Standartpark сертифікована та повністю відповідає стандарту якості.

стандартпарк, standartpark, лінійне водовідведення

Характеристики
Системи лінійного водовідводу
Гідравлічний переріз DN100
Елемент Лоток
Серія PolyMax Drive
Матеріал Пластик
Клас навантаження D400
Довжина, мм 1000
Ширина, мм 160
Висота, мм 170
Вага, кг 13,1
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Нові надходження