0
0

Водонагрівачі

Boilery

TesyTesy - Болгарська компанія, яка виробляє досить багато техніки для комфорту і затишку. До складу компанії входить 5 заводів із загальною кількістю співробітників понад 840 чоловік. Два з цих заводів зайняті виробництвом бойлерів. Саме бойлери є основним напрямом компанії.

Виробничі потужності цих 2-х заводів видають близько 1,2 млн бойлерів в рік (близько 4000 одиниць на добу). Це робить компанію одним з найбільших виробників водонагрівачів в Європі. Компанія має власний науково-дослідний центр з лабораторією для досліджень, технічних аналізів і сертифікації продукції.

 

GorenjeGorenje являється виробником високоякісних побутових приладів, які дбають про навколишнє середовищє, мають розкішний дизайн та тривалу гарантію.

Gorenje можна сміливо назвати законодавцем мод в області промислового дизайну. Особливим підходом до дизайну компанії є співпраця з всесвітньо відомими промисловими дизайнерами. Вся продукція марки відрізняється ідеальним балансом між зовнішньою привабливістю і зручністю застосування. Завдяки вивченню та розумінню потреб користувачів техніка виходить простою і максимально зрозумілою навіть для тих, кому взаємодія з сучасними приладами дається погано.

 

Eldom Бренд "Eldom" - це Болгарська виробнича компанія з довгою динамічною історією, яка зарекомендувала себе як одна з найбільш успішних компаній в Європі.

Під час виробництва використовуються матеріали високої якості і компоненти, які відповідають Європейським нормам виробництва готової продукції. Всі процеси суворо контролюються згідно сертифікованої системи управління якістю. Високий технологічний рівень продукції гарантується також проектно-технічною групою професіоналів технічного відділу компанії. Що стосується перевірки проекту та експлуатаційних параметрів – вони проводяться у власній лабораторії. Портфоліо компанії включає в себе: електричні водонагрівачі, твердопаливні пристрої, обладнання та системи, які працюють від альтернативних джерел енергії.

 

KospelКомпанія KOSPEL - є одним з найбільших виробників електричних котлів і водонагрівачів в Європі з повним циклом виробництва. Компанія була створена в 1990р і на сьогоднішній день налічує понад 450 кваліфікованих співробітників.

Продукція компанії Kospel відома не тільки в країнах Європи, але також в Африці і Азії, нею успішно користуються понад 5,5 млн. споживачів по всьому світу. Компанія має власні високотехнологічні роботизовані лінії виробництва, дослідні лабораторії, які дозволяють створювати інноваційні технології в сфері виробництва опалювальних приладів та водонагрівачів. Особливу увагу компанія приділяє якості виробленої продукції, тому Kospel має такий успіх у мільйонів клієнтів і завжди асоціюється з інноваціями і високою європейською якістю.

 

AristonВ наші дні торгова марка Ariston - це всесвітньо відомий бренд, який постачає свою продукцію в 150 країн по всіх континентах. В 1945 році засновник компанії став випускати електричні бойлери під назвою Ariston. Компанія розвивалася і заснувала відмінну технологічну базу - на цьому обладнанні стало можливим виготовляти абсолютно різну техніку. При цьому компанії Ariston довелося докласти чимало зусиль, щоб запропонувати споживачеві якісний продукт за доступною ціною.

Зараз концерн відомий, як Ariston Thermo Group, і займає третє місце в світі на ринку побутової техніки. Компанія пропонує різноманітний асортимент техніки - бойлери, газові колонки, комбіновані водонагрівачі. Техніка даного бренду заслужила любов користувачів завдяки якості, стильному дизайну і бездоганності.