0
0
0

Очищувач повітря Prana Air Clean Pro

Відгуки:
(0)
 • Виробник: Prana
 • ID товару: 18284
 • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Продукт: Очищувач повітря
Рекомендована площа: до 58 кв.м
Система керування: Пульт ДУ
Об'єм вентиляції, куб.м/год: 488
Потужність, Вт/год: 95

Очищувач повітря Prana Air Clean Pro - високоефективний прилад для підвищення якості повітря у приміщенні. Ідеально доповнює оснащене рекуператором Prana приміщення, оскільки працює над очищенням, зволоженням, іонізацією, стерилізацією притічного повітря. Робота приладу при споживаній потужності 95 Вт забезпечує чисте повітря у приміщенні площею близько 58 м². Таким чином, прилад створює здоровий мікроклімат, роблячи перебування вдома дійсно комфортним, приємним та корисним, підвищуючи працездатність та покращуючи самопочуття. Цей чинник є особливо важливим для людей, що мають алергію на цвітіння рослин, пух, пил; хворіють астмою, бронхітом, туберкульозом та іншими захворюваннями легеневих шляхів. Якість повітря у такому випадку дійсно життєво важлива.


Повітря, потрапляючи у прилад, проходить 6-ступеневу очистку наступними фільтрами: 


1. Фільтр первинної очистки. 
Першим бар'єром на шляху забрудненого повітря є фільтр-решітка з алюмінієвих сплавів, що затримує елементи розміром більш ніж 5 мкм. Це крупний пил, пилок, леткі речовини. 
Очищення фільтру слід проводити не рідше двох разів на місяць. Фільтр слід промити водою або очистити за допомогою пиловсмоктувача. Після промивання водою фільтр потрібно повністю висушити. Не рекомендується розміщувати фільтр під прямі сонячні промені. 


2. Фільтр низькотемпературної каталізації.

Фільтр виготовлено з нетоксичних та вогнестійких матеріалів, стійких до корозії. Фільтр спрацьовує як каталізатор під час контролю забруднення повітря, без застосування високого тиску, УФ-променів чи високих температур. Очищення фільтру слід проводити не рідше двох разів на місяць за допомогою пиловсмоктувача, помістивши фільтр на деякий час у провітрюване приміщення. При очищенні заборонено використовувати воду. 


3. Антибактеріальний фільтр.  
Бавовняний фільтр, що наповнений гранульованим активованим вугіллям та просочений антибактеріальною речовиною, з високою точністю очищує потік повітря. Фільтр затримує та поглинає частки діаметром 5 мкм, та знищує до 99% мікробів, які розповсюджуються повітряно-крапельним шляхом. Очищення фільтру відбувається шляхом його провітрення у добре вентильованому приміщенні, без потрапляння на нього прямих сонячних променів та води. Таку очистку слід проводити не рідше двох разів на місяць.


4. НEPA-фільтр.

Фільтр затримує частки діаметром 0,3 мкм, пил, дим, інші токсичні домішки, які проникли через попередні ступені очистки, а також 99% бактерій. У поєднанні з багатофункціональним фільтром, HEPA-фільтр очищує повітря від цвілі, пилу, алергенів та домішок, діаметр яких становить більше 20 нанометрів.  Очищення HEPA-фільтру відбувається аналогічно очистці антибактеріального фільтру. 


5. УФ-стерилізатор.
Унікальна функція знезараження повітря у приміщенні УФ-променями із довжиною хвилі 365 нанометрів не лише знищує всі можливі мікроби у повітрі та на поверхнях, але й усуває неприємні запахи. Крім того, фільтр насичує повітря аніонами. 

6. Аніонний фільтр. 
Аніони, що продукуються УФ-стерилізатором у повітря, мають негативний заряд. Водночас будь-які чужорідні елементи у повітрі мають позитивний заряд. Завдяки природньому фізичному процесу поглинання аніонами позитивно заряджених часток, відбувається досконала фільтрація повітря, адже чим менші за розміром сторонні домішки, тим швидше на них реагують аніони та поглинають їх, забезпечуючи таким чином останню, найвищу ступінь очистки повітря. 


Конструкція очищувача

Очищувач повітря Prana Air Clean Pro має вигляд прямокутної колони з отворами для подачі повітря, які знаходяться у нижній частині на торцях корпусу. У верхній частині корпусу передбачено сітчасту кришку з великими отворами у вигляді сот, через яку відбувається відведення відфільтрованого повітря.


Екран дисплея розташовано по центру у верхній частині, щоб було зручно контролювати показники індикаторів та мати доступ до керування режимами. Для зручності перенесення передбачено ручки - два заглиблення з обох сторін у верхній частині корпусу. Ємність для води у нижній частині корпусу висувається для наповнення. 


Функції та режими

Очищувач повітря Prana Air Clean Pro оснащений корисними функціями для максимально зручного користування. Керування приладом відбувається як безпосередньо через дисплей, так і пультом дистанційного керування.  Очищення повітря відбувається на 8 швидкостях, при цьому шум від роботи приладу залишається на рівні 24 дБ. 

Прилад вмикається кнопкою On/Off, таким чином активується режим очікування, про що сигналізує червоний колір індикатора. Щоб очищувач почав роботу, необхідно повторно натиснути кнопку - індикатор при цьому світитиме зеленим. Після увімкнення можна налаштувати необхідні функції для оптимального очищення повітря. 

 •  Авто-режим є базовим та використовується досить часто. Принцип роботи авто-режиму полягає у постійному відстеженні якості повітря датчиком та у визначенні оптимальних показників швидкості роботи двигуна. Поява у повітрі сторонніх домішків вмикає двигун на більшу потужність, забезпечуючи швидку утилізацію шкідливих для дихання речовин. При вмиканні цього режиму генератор аніонів та УФ-лампа автоматично починають роботу для максимального знезараженння та стерилізації повітря. 
  Перевести пристрій у ручний режим роботи можна, самостійно змінивши швидкість потоку. Щоб активувати авто-режим, послідовно увімкніть кнопку "Живлення" та "Авто". 
 • Примусовий режим використовується тоді, коли потрібно очистити повітря максимально швидко, а потужності авто-режиму не вистачає. Налаштування швидкості здійснюється мануально від початку і до кінця роботи приладу у примусовому режимі, оскільки прилад не перемикається на меншу чи більшу швидкість автоматично. Аналогічно, мануально можна увімкнути стерилізатор чи іонізацію, або зовсім їх вимкнути. 
  Щоб активувати примусовий режим, послідовно увімкніть кнопку "Живлення" та "Швидкість потоку". 
 • Нічний режим налаштовується під час роботи як авто-режиму, так і примусового режиму. Особливість нічного режиму полягає у роботі на першій швидкості та мінімальному шумі під час роботи очищувача. При увімкненому авто-режимі, прилад самостійно переходить у режим "Сон" після сигналу світлочутливого індикатора про настання темряви. Всі інші функції не підтримуються.
  Щоб активувати нічний режим, натисніть кнопку "Сон". Прилад почне роботу у цьому режимі вже через 5 секунд після увімкнення. Вимкнення режиму відбувається при повторному натисненні кнопки "Сон". 
 • Таймер зворотнього відліку вмикається після того, як необхідні функції та режими налаштовано, та визначено час роботи очищувача.
 • Дитячий замок захищає налаштування усіх вищезгаданих режимів від випадкового натискання дітьми чи домашніми тваринами. При необережному поводженні з приладом у разі його падіння, він припиняє свою роботу. Щоб активувати замок, натисніть кнопку "Блокування від дітей" під час роботи приладу. Всі кнопки буде відразу заблоковано. Щоб вийти з режиму, слід тримати натисненою ту ж кнопку упродовж 5 секунд.

Компактний розмір очищувача повітря - 400х230х620 мм дозволяє розмістити пристрій практично у будь-якому місці. 

Гарантійний термін від виробника становить 24 місяці. 

очищувач повітря, prana

Характеристики
Примусова вентиляція
Продукт Очищувач повітря
Рекомендована площа до 58 кв.м
Система керування Пульт ДУ
Об'єм вентиляції, куб.м/год 488
Потужність, Вт/год 95
Мінімальний рівень шуму, dB 24
Країна виробник Україна
Гарантійний термін, міс. 24
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Нові надходження