0
0

Рекуператори Prana. Коротко про основне

Сьогодні на ринку рекуператорів велика кількість пропозицій, і приємно усвідомлювати, що один з дуже популярних високотехнологічних приладів для провітрювання приміщень в Україні та за кордоном – вітчизняного виробництва. Так, мова про рекуператори Prana.

Продукт вже отримав світове визнання та має ряд міжнародних нагород: Золота Медаль (Zloty Medal) – 2018 - 2019;  Срібна Будівельна Колона (виставка Instal System) 2019, нагорода від ЄБРР, FINTECC та Greencubator - Bringing Climate Innovation for Consumer 2019.

                                                                                                     

Отже, Prana.
Оглянемо базову модель побутових рекуператорів. Це лінійка приладів Prana 150, Prana 200 G, Prana 200 C.

Мідний теплообмінник – це обов’язковий конструктивний елемент для кожного рекуператора Prana. Адже бувають теплообмінники керамічні, алюмінієві, целюлозні. Мідь у якості матеріалу для теплообмінника вибрана тому, що має властивості природного антисептика, а отже вже на стадії проникнення повітря всередину рекуператора, знезаражує повітря від можливих бактерій, грибків та вірусів. В кімнату потрапляє безпечне для здоров'я повітря! Жоден інший вищеназваний матеріал не має таких якостей, а високий коефіцієнт теплопровідності - 400 одиниць - прямо впливає на ефективність роботи провітрювача. Споживання приладом електроенергії при таких характеристиках зменшується, не впливаючи на продуктивність. 

Принцип роботи теплообмінника – передавати накопичену температуру припливним та витяжним потокам повітря. І знову високий коефіцієнт теплопровідності буде дуже важливим, адже забезпечує швидке нагрівання чи охолодження повітря. Цей процес називають ще рекуперацією енергії.

Рекуператор Prana провітрює приміщення без зміни температури повітря, що проникає всередину. Це означає, що робота одного приладу одночасно вирішує багато проблем, що виникають через недостатню вентиляцію помешкання, як от:  

  • сухість повітря взимку внаслідок роботи опалювальних приладів
  • зайва вологість в міжсезоння у вигляді конденсату на шибках вікон
  • виникнення цвілі на стінах через недостатню циркуляцію повітря

Крім того, зникає проблема проникнення холодного повітря (і, як наслідок, втрата тепла) з вулиці при традиційному провітрюванні з відкритими вікнами. В теплу пору року це також економія на кондиціонуванні, адже повітря в  кімнаті залишається стало прохолодним та, крім того, свіжим і оновленим. Притік свіжого повітря та витяжка відпрацьованого працюють одночасно, не змішуючись між собою. Хіба це не ідеально?

                                                                                 


Слід також зазначити, що модель Prana 200 C через свою підвищену потужність вважається напівпромисловою та її успішно можна використовувати не лише у приватних помешканнях великої площі, а й у громадських місцях - закладах харчування, невеликих фітнес-центрах, у навчальних закаладах, офісних приміщеннях, саунах, готельних комплексах, спа-центрах. Як бачимо, виробник своєю базовою лінійкою моделей запропонував максимум з можливого за доступною ціною.                                                                                       

Коефіцієнт корисної дії рекуператорів становить до 96%, у наявності пульт ДУ та додаток у смартфоні.

                        

                                                                                                        

Після ознайомлення з характеристиками базового приладу, що покликаний дбати про якість повітря у приміщенні, перейдемо до огляду  удосконалених моделей – Prana Eco Life та  Prana Eco Energy.

Що ж нового запропонували інженери бренду Prana?

Розглядаючи моделі Prana 150 EcoEnergy та Prana 150 EcoLife, зупинимося на тому, що їх об’єднує.

Основні функціональні можливості було доповнено рядом приємних та зручних нововведень.

  • Smart-керування – можливість дистанційно налаштовувати роботу приладу прямо з мобільного додатку Prana RC. Так, можна налаштувати наступні функції та режими : таймер сну, режим Провітрювання, режим Ніч, функція Догріву, функція Зимовий режим. Ви далеко, а дім, офіс чи салон під надійним контролем рекуператора та зустріне свіжістю і комфортом після вашого повернення.
  • Функція “AUTO” – на основі роботи вмонтованих датчиків відбувається індивідуальне налаштування роботи рекуператора відповідно до отриманих даних. Вам не потрібно вводити різні параметри, щоб запустити прилад в роботу, він все зробить автоматично.

                         

Відмінності моделей полягають у кількості датчиків.

Prana EcoEnergy можна назвати базовим у серії Eco. Він обладнаний датчиком вологості, датчиком атмосферного тиску, двома датчиками температури –датчиком температури витяжного повітря до рекуперації та датчиком припливного повітря після рекуперації. Присутні корисні функції Роздільне керування, Визначення стану фільтра.

Prana EcoLife отримала більше – датчик якості повітря VOC, що реагує на леткі гази, сигаретний дим, випари лакофарбової продукції; датчик СО2eq, що ідентифікує наявність вуглекислого газу, чадного газу, радону у повітрі та успішно виводить їх назовні,  попереджаючи отруєння мешканців. Температурних датчиків тут 4 – додано датчик температури припливного повітря до рекуперації та температуру витяжного повітря після рекуперації. Крім того, наявний індикатор ККД.

До асортименту рекуператорів Prana входять також провітрювачі напівпромислового та промислового призначення.

Всі вищеописані побутові рекуператори можна детальніше розглянути та замовити у нас на сайті. Доступна онлайн-оплата, оплата в кредит, доставка Новою поштою.

 

 

Коментарі