0
0
0

Коліно зливне 87,5° Regenau 80 мм графіт

Безкоштовна доставка!
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Regenau
  • ID товару: 19228
  • Артикул: 118963
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Бренд: Regenau
Колір системи: графіт
Типорозмір (діаметр ринви / труби), мм: 125/80
Елемент системи: коліно зливне
Матеріал системи: ПВХ

Коліно зливне 87,5° австрійського виробника REGENAU кольору графіт з потовщеним 2-мм профілем виготовлено з зміцненого полімеру для підвищеної стійкості до ультрафіолетового випромінювання, температурних коливань та ряду хімічних речовин. Водостічна система Regenau використовується у приватному та комерційному будівництві після завершення покрівельних робіт, з метою облаштування процесу водовідведення з даху будинку та подальшого виведення опадів за межі обмостки будинку.


Встановлення водостічної системи є обов'язковим етапом в будівництві, адже зайва, вчасно не усунута волога призводить до руйнування будівлі внаслідок намокання стін по всій площині, з подальшими наслідками як от пліснява, розтріскування стін, осідання фундаменту. В кінцевому результаті будівля набуває аварійного стану, стає непридатною для експлуатації. 


Коліно зливне 87,5°, як елемент водостічної системи у формі короткої вигнутої під кутом труби з декорованим закінченням, використовується як наконечник для стокової труби та використовується у нижній точці виведення водних потоків назовні з метою зменшити швидкість потоку та плавно вивести водяну масу у наземну систему водовідведення. 


Важливо! У регіонах з підвищеною кількістю опадів потрібно встановлювати снігозатримувачі на площину скату даху, з метою запобігання зсуву снігу чи льоду з даху, та уникнення механічних пошкоджень елементів водостічної системи чи травм людей.  

Потовщений профіль зливного коліна графітового кольору для системи 125/80 мм (де 125 - діаметр ринви, а 80 - діаметр труби) забезпечує таку важливу для якісної водостічної системи особливість, як стійкість до деформації та механічних пошкоджень. Адже опади бувають не лише в рідкому стані, а й у вигляді граду чи рясних снігопадів. Зливне коліно 87,5° Regenau відмінно тримає форму та виконує свої функції вловлювання та транспортування великого об'єму опадів. Полімер, що був розроблений австрійськими інженерами, витримує температуру навколишнього середовища від -40 °C до +70 °C.


Ще однією особливістю водостічної системи Regenau є простота монтажу, адже завдяки зручній клік-системі всі елементи легко з'єднуються між собою, не потребуючи додаткових інструментів для їх закріплення. Для встановлення водостічної системи, яка буде повноцінно та правильно функціонувати, потрібно виконати проект монтажу із залученням спеціаліста. 


Водостічна система Regenau з 10-річною гарантією від виробника - хороший вибір для будь-якого об'єкту будівництва! 

Regenau, водостічні системи

Характеристики
Водостічні системи
Бренд Regenau
Колір системи графіт
Типорозмір (діаметр ринви / труби), мм 125/80
Елемент системи коліно зливне
Матеріал системи ПВХ
Діаметр елемента, мм 80
Гарантія, років 10
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по Україні при замовленні водостічної системи Regenau на суму від 2500 грн!!!

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Нові надходження