0
0
0

Тримач труби Regenau 80 мм з дюбелем L-160 металевий коричневий

Безкоштовна доставка!
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Regenau
  • ID товару: 19233
  • Артикул: 118991
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Бренд: Regenau
Колір системи: коричневий
Типорозмір (діаметр ринви / труби), мм: 125/80
Елемент системи: хомут труби з дюбелем
Матеріал системи: ПВХ

Тримач труби з дюбелем австрійського виробника REGENAU коричневого кольору з довжиною стержня 160 мм виготовлено з металу для підвищеної стійкості до ультрафіолетового випромінювання, температурних коливань та ряду хімічних речовин. Водостічна система Regenau використовується у приватному та комерційному будівництві після завершення покрівельних робіт, з метою облаштування процесу водовідведення з даху будинку та подальшого виведення опадів за межі обмостки будинку.

 

Встановлення водостічної системи є обов'язковим етапом в будівництві, адже зайва, вчасно не усунута волога призводить до руйнування будівлі внаслідок намокання стін по всій площині, з подальшими наслідками як от пліснява, розтріскування стін, осідання фундаменту. В кінцевому результаті будівля набуває аварійного стану, стає непридатною для експлуатації. 

 

Тримач труби з дюбелем, як елемент водостічної системи, служить для підтримки труби у строго вертикальному положенні. Частина тримача за допомогою дюбеля фіксується у товщу стіни, протилежна - з хомутом - одягається на трубу. Хомут складається з двох частин, що скріплені між собою гайкою з шайбою. 


Важливо! У регіонах з підвищеною кількістю опадів потрібно встановлювати снігозатримувачі на площину скату даху, з метою запобігання зсуву снігу чи льоду з даху, та уникнення механічних пошкоджень елементів водостічної системи чи травм людей.  


Тримач коричневого кольору з хомутом для труби 80 мм у діаметрі, забезпечує таку важливу для якісної водостічної системи особливість, як стійкість до деформації та механічних пошкоджень. Адже опади бувають не лише в рідкому стані, а й у вигляді граду чи рясних снігопадів. Тримач труби Regenau не підлягає деформуючим впливам навколишнього середовища, і відмінно фіксує трубу у вертикальному положенні. Маючи водночас невелику вагу, з'єднувач не створює додаткового навантаження на дахову конструкцію. Метал витримує  перепади температури, не тріскає, довго  зберігає естетичний вигляд.


Ще однією особливістю водостічної системи Regenau є простота монтажу, адже завдяки зручній клік-системі всі елементи легко з'єднуються між собою, не потребуючи додаткових інструментів для їх закріплення. Для встановлення водостічної системи, яка буде повноцінно та правильно функціонувати, потрібно виконати проект монтажу із залученням спеціаліста. 


Водостічна система Regenau з 10-річною гарантією від виробника - хороший вибір для будь-якого об'єкту будівництва! 

Regenau, водостічні системи

Характеристики
Водостічні системи
Бренд Regenau
Колір системи коричневий
Типорозмір (діаметр ринви / труби), мм 125/80
Елемент системи хомут труби з дюбелем
Матеріал системи ПВХ
Діаметр елемента, мм 80
Довжина дюбеля, мм 160
Гарантія, років 10
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по Україні при замовленні водостічної системи Regenau на суму від 2500 грн!!!

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Нові надходження