0
0
0

Заглушка ринви Regenau 125 мм коричнева

Безкоштовна доставка!
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Regenau
  • ID товару: 19190
  • Артикул: 118979
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Бренд: Regenau
Колір системи: коричневий
Типорозмір (діаметр ринви / труби), мм: 125/80
Елемент системи: заглушка ринви
Матеріал системи: ПВХ

Заглушка ринви австрійського виробника REGENAU коричневого кольору з потовщеним 2-мм профілем виготовлена з зміцненого полімеру для підвищеної стійкості до ультрафіолетового випромінювання, температурних коливань та ряду хімічних речовин. Водостічна система Regenau використовується у приватному та комерційному будівництві після завершення покрівельних робіт, з метою облаштування процесу водовідведення з даху будинку та подальшого виведення опадів за межі обмостки будинку.


Встановлення водостічної системи є обов'язковим етапом в будівництві, адже зайва, вчасно не усунута волога призводить до руйнування будівлі внаслідок намокання стін по всій площині, з подальшими наслідками як от пліснява, розтріскування стін, осідання фундаменту. В кінцевому результаті будівля набуває аварійного стану, стає непридатною для експлуатації. 


Заглушка ринви як елемент водостічної системи, є закінченням ринви та перешкоджає витіканню води з ринви, направляючи потік опадів у потрібному напрямку до наступних вузлів водостічної системи - у водостічні лійки, а звідти через труби виводяться назовні. Заглушка ринви надійно фіксується до ринви та щільно прилягає до неї завдяки силіконовому ущільнювачу.


Важливо! У регіонах з підвищеною кількістю опадів потрібно встановлювати снігозатримувачі на площину скату даху, з метою запобігання зсуву снігу чи льоду з даху, та уникнення механічних пошкоджень елементів водостічної системи чи травм людей.  

Заглушка коричневого кольору для ринви 125 мм у діаметрі, забезпечує таку важливу для якісної водостічної системи особливість, як стійкість до деформації та механічних пошкоджень. Адже опади бувають не лише в рідкому стані, а й у вигляді граду чи рясних снігопадів. Заглушка ринви Regenau відмінно тримає форму та виконує свої функції затримування опадів, маючи водночас невелику вагу, не створює додаткового навантаження на водостічну систему. Полімер, що був розроблений австрійськими інженерами, витримує температуру навколишнього середовища від -40 °C до +70 °C.


Ще однією особливістю водостічної системи Regenau є простота монтажу, адже завдяки зручній клік-системі всі елементи легко з'єднуються між собою, не потребуючи додаткових інструментів для їх закріплення. Для встановлення водостічної системи, яка буде повноцінно та правильно функціонувати, потрібно виконати проект монтажу із залученням спеціаліста. 


Водостічна система Regenau з 10-річною гарантією від виробника - хороший вибір для будь-якого об'єкту будівництва! 

Regenau, водостічні системи

Характеристики
Водостічні системи
Бренд Regenau
Колір системи коричневий
Типорозмір (діаметр ринви / труби), мм 125/80
Елемент системи заглушка ринви
Матеріал системи ПВХ
Діаметр елемента, мм 125
Гарантія, років 10
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по Україні при замовленні водостічної системи Regenau на суму від 2500 грн!!!

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Нові надходження