0
0
0

Компостер Rеmaplan Thermoquick Express 400 л пластиковий зелений

Відгуки:
(1)
 • Виробник: Remaplan
 • ID товару: 18224
 • Артикул: 23481
 • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Продукт: Компостер
Об'єм, л: 400
Колір матеріалу: Темно-зелений
Матеріал компостера: Пластик
Висота, см: 85

Компостер Rеmaplan Thermoquick Express німецького виробництва – якісний та необхідний продукт для кожного садовода чи дачника, який дбає про екологічно чистий врожай та переробку відходів.  

 

Компостер  виготовлено з пластику у формі паралелепіпеда з розширеною основою. Така форма сприяє кращій стійкості компостера при його заповненні та вийманні готового компосту. Місткість корпуса компостера складає 400 л. Конструкція ємності для складання відходів та дозрівання органічних добрив досить проста та водночас ефективна. Стінки з отворами забезпечують доступ повітря до компостної маси, що є необхідним для процесу перегнивання органічного сміття. Засипати відходи у компостер можна через верхню кришку, а виймати готове добриво через отвори, закриті дверцятами, що у нижній частині.

 

Переваги:

 • круглорічне компостування
 • легко монтувати та переносити
 • отвори на стінках для кращої вентиляції та швидкого дозрівання компосту
 • зручно складати рештки та виймати компост
 • компактний
 • кришка надійно захищена від відкривання вітром
 • зелений колір для гармонійного вигляду у саду
 • сортування відходів з користю та економією

 

Висота компостера 85 см, що є дуже зручним при закладенні великого об’єму органічних рештків – опалого листя, хмизу, скошеної трави, кухонних відходів. Розмір основи – 75х75 см.

 

Щоб компост дозрівав максимально швидко, слід дотримуватись наступних правил:

 • Встановлювати компостер на відкритий грунт, щоб мікроорганізми могли безперешкодно проникати у рештки для природної взаємодії, сприяючи процесу гниття.
 • Щоб запобігти проникненню гризунів та інших дрібних тварин, простеліть на дно дрібну металеву сітку. Сітка не входить у комплект.
 • Закладайте у компостер всі органічні кухонні відходи, опале листя, сухі гілки, хмиз, бур’ян, скошену траву, шерсть тварин тощо. Дуже важливо максимально подрібнювати рештки перед закладенням в компостер. Ідеальним буде використання спеціального механізму – садового подрібнювача. За його відсутності слід розподілити сміття різної фракції вручну, гілки розрізати на дрібні частини. Якщо є кілька видів однорідного матеріалу, який не потребує подрібнення, можна укладати його почергово тонкими шарами висотою не менше 5 см. Скошена трава перегниває особливо швидко, а посипання її тонким шаром грунту додатково пришвидшує гниття. 
 • Добриво готове до вживання вже через 5-6 місяців після першої закладки у компостер. Робіть закладку восени, збираючи опале листя та інші відходи, щоб весною вийняти готовий компост. Перепрілий компост слід пересіяти, а отримані рештки великого розміру помістити назад у компостер як основу для майбутніх шарів органічних відходів.
 • Готовий компост внесіть на грядки, змішуючи його з землею. Важливо робити це у похмурий день та при вологому грунті. Це захистить чутливі до сонячного проміння мікроорганізми від пошкодження та допоможе їм швидше проникнути у грунт.


Компостер на ділянці виконує кілька важливих функцій – це простий спосіб постійно мати якісне добриво для забезпечення щедрого врожаю та кращого розвитку декоративних рослин, а також організоване місце для складання органічних відходів, які завжди є у господарстві. Сортування сміття при цьому перетворюється у турботу про довкілля.

 

Як виглядає правильно підготовлений компост? Готове до використання органічне добриво гарно кришиться в руках, водночас не липне до рук та не виділяє запах. Насіння бур’янів та рослинні рештки розкладені повністю. При цьому важливим є рівень вологості компосту – від 40 до 60%. Тому слід правильно вибрати місце для встановлення компостера, щоб уникнути пересихання компосту під дією прямих сонячних променів - це повинна бути напівтінь, що добре продувається. У надто посушливі дні слід зволожувати рештки самостійно, щоб процеси дозрівання компосту відбувались безперервно. Важливо уникати перезволоження компостної маси, оскільки тоді вона просто гниє, виділяючи неприємний запах.

 

Компостування - це ідеальна можливість створити добриво із збалансованим рівнем елементів живлення, яке є джерелом корисної мікрофлори, що потрапляє у грунт. Оскільки кожного року під впливом кліматичних умов значна частина корисних мікроорганізмів для мікрофлори грунту гине, слід вчасно та регулярно поновлювати цей баланс, вносячи компост. Також, у час коли викиди від підприємств спричинюють кислотні дощі, а перегній коштує дорого, власна міністанція для виготовлення компосту буде дуже доречною.

Перегній позитивно впливає не тільки на рослини, а й має важливу роль для всіх живих організмів, які населяють родючий шар грунту, стаючи поживою для черв’яків, бактерій, грибків. Згідно досліджень, 1 кг компосту дає розвиток для близько 8 кг живих бактерій! Живі організми завдяки своїй життєдіяльності покращують якість грунту та закладають основу для стабільних врожаїв на майбутні роки. Таким чином, один компостер - це повноцінний елемент мініекосистеми на вашому обійсті!

remaplan, компостер, догляд за садом

Характеристики
Компостери
Продукт Компостер
Об'єм, л 400
Колір матеріалу Темно-зелений
Матеріал компостера Пластик
Висота, см 85
Ширина, см 75
Довжина, см 75
Габарити в упаковці, см 85х71х8
Країна виробник Німеччина
Гарантія, міс 24
Відгуків (1)
Светлана
Светлана
06.05.2021
Здравствуйте!! Получила компостер сразу на следующий день!! Товар соответствовал моему заказу и цвет был зелёный, как и просила и качественный, это важно. Собрала сама без помощи супруга, было интересно - смогу ли? Смогла ))) Спасибо, я всем довольна!!
Відповідь адміністратора
Дякуємо, Світлано, за замовлення та відгук! Дуже раді, що змогли задовільнити Ваші очікування!
Нові надходження