0
0
0

Решітка водоприймальна Standartpark Basic РВ-10.14.100-СО-Щ1-ЛВ штампована нержавіюча сталь 20101-М

Відгуки:
(0)
 • Виробник: Standartpark
 • ID товару: 18293
 • Артикул: 20101-М
 • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Гідравлічний переріз: DN100
Елемент: Решітка
Серія: Basic
Клас навантаження: A15 (пішохідні зони)
Матеріал решітки: Сталь нержавіюча

Решітка водоприймальна Standartpark Basic РВ-10.14.100-СО-Щ1-ЛВ штампована з нержавіючої сталі 20101-М для водовідвідних лотків з гідравлічним перерізом 100 мм є елементом дренажної системи. Решітка потрібна для захисту водостічного каналу від засмічення та безперешкодного пересування по території, облаштованої водовідвідною системою.


Система поверхневого водовідведення необхідна, щоб опади не затримувались на облаштованій бруківкою, бетоном чи асфальтом поверхні, не руйнували її, а стікали через водостічні лотки у спеціальні водоприймачі. Не менш важливим є облаштування водостічної системи навколо будівель з метою відведення дощової води, яка стікає з даху. У разі відсутності правильно спланованої системи лінійного відведення води існує загроза проникнення дощової води до фундаменту, що може спричинити передчасне руйнування будівлі, виникнення небезпечних грибків, плісняви на внутрішніх стінах будівлі та на фасаді. Також лінійне водовідведення широко використовується у ландшафтному дизайні, де вже на стадії чорнового планування території необхідно спроектувати дренажну систему, щоб забезпечити можливість виведення надлишкової вологи з газону чи інших зон ділянки. 


Переваги:

 • Довговічність.
 • Ефективність водовідведення.
 • Стійкість до температурних навантажень.
 • Міцна конструкція.
 • Можливість заміни решітки.
 • Тривалий термін експлуатації.
 • Сертифікат відповідності.

 

Решітка  призначена для встановлення на водовідвідний лоток серії Basic 8000-М з гідравлічним перерізом DN100. На один лоток монтується одна решітка 20101-М. Всі елементи системи лінійного водовідведення слід герметизувати однокомпонентним герметиком на основі MS - полімеру. 


Решітки водоприймальні Basic РВ-10.14.100-СО-Щ1-ЛВ штамповані з нержавіючої сталі 20101-М можна використовувати без обмежень на територіях із різними кліматичними умовами, вони атмосферостійкі та однаково виконують свої функції як при плюсових, так і при мінусових температурах. 

 

Решітки розраховані на навантаження класу А15: пішохідні зони, велодоріжки, приватне будівництво. Це робить їх оптимальним варіантом для відведення дощової та талої води з земельних ділянок з трав'яним чи твердим покриттям, тротуарів, доріжок садово-паркової зони, для армування грунтів та газонів, благоустрою берегових зон водойм, біля басейнів, тимчасових автостоянок, а також для відведення води в підлогах промислових приміщень. 


Вся продукція Standartpark сертифікована та повністю відповідає стандарту якості.

стандартпарк, standartpark, лінійне водовідведення

Характеристики
Системи лінійного водовідводу
Гідравлічний переріз DN100
Елемент Решітка
Серія Basic
Клас навантаження A15 (пішохідні зони)
Матеріал решітки Сталь нержавіюча
Довжина, мм 1000
Ширина, мм 136
Висота, мм 21
Вага, кг 1,28
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Нові надходження