0
0

Сайдинг Holzdorf Alter, 155 x 13 x 3000 мм, каштан

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Holzdorf
  • ID товару: 20882
  • Наявність: Є в наявності
1 161.00 грн
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Елемент: Сайдинг
Довжина, мм: 3000
Ширина, мм: 155
Матеріал сайдингу: Суміш деревини та ПВХ, барвник, аддитиви
Товщина, мм: 13
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Монтаж
  • Транспортування
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Сайдинг серії Alter від українського бренду Holzdorf ідеально підходить для облицювання будинку, створення зовнішнього оздоблення, захисту від погодних умов, а також він допомагає утеплити будівлю та покращити її звукоізоляцію. Каштановий колір надає сайдингу природного вигляду, який відмінно вписується в будь-який ландшафт і створює затишну атмосферу. Крім того, сайдинг простий у монтажі та легкий у догляді й обслуговуванні.


Дана модель сайдингу має розмір 155 х 13 х 3000 мм і виготовлена з високоякісного матеріалу - дерево - полімерного композиту (ДПК), що майже не відрізняється від натуральних матеріалів, але навіть перевищує їх за певними характеристиками, такими як: стійкість до негативних факторів навколишнього середовища, довговічність та безпека для здоров'я.


Переваги:

  • зберігає міцність та естетичний вигляд навіть у негоду;
  • втричі товщий за вініловий сайдинг;
  • висока стійкість до плісняви, грибка й бактерій;
  • зберігає тепло в будинку;
  • знижує шум з вулиці на 30%;
  • твердість у 5 разів вища, ніж у дуба;
  • не підтримує горіння;
  • не деформується під прямими сонячними променями, на відмінну від звичайного дешевого пластику;
  • термін служби близько 30 років.


Якщо Ви шукаєте ефективний, стильний і надійний матеріал для оздоблення фасаду будинку, то ця модель сайдингу - відмінний вибір, який задовольнить Ваші потреби і чудово доповнить зовнішній вигляд дому.


Компанія Holzdorf є провідним виробником в Україні й СНД дерево - полімерного композиту (ДПК). Усі вироби відповідають найвищим стандартам якості та безпеки і мають ряд конкурентних переваг порівняно з традиційними будівельними матеріалами. Однією з головних переваг ДПК є його довговічність і мінімальна потреба в обслуговуванні, що дозволяє зекономити час та кошти на ремонт і підтримку матеріалу. Крім того, дерево-полімерний композит екологічно безпечний й не містить токсичних речовин, що є особливо важливим для здоров'я й довкілля.


Кольори на замовлення

Замовивши від 100 м2 покриття, будуть доступні наступні кольори: вишня, олива, теракот, сірий та шоколад. При цьому ціна збільшується на 10%. Термін виготовлення становить до 6 тижнів. Якщо вам потрібен індивідуальний колір, то при замовленні від 200 мціна збільшується на 40%, а термін виготовлення залишається до 6 тижнів.


Розміри на замовлення

Ви можете замовити розміри на замовлення з терміном виготовлення до 6 тижнів. Мінімальний обсяг замовлення становить 100 м2, а ціна збільшується на 5% (після погодження з менеджером). Мінімальна довжина становить 1 м.п; максимальна довжина під обробку становить 4 м.п; максимальна кількість типорозмірів у замовленні - 4.


*Зверніть увагу на такі важливі деталі: продукція відпускається в погонних метрах, а для відвантаження продукції одного виду (за винятком комплектуючих) від 645 м.п відвантажування здійснюється лише на палетах!

сайдинг, колекція Alter, Holzdorf

Характеристики
Сайдинг
Елемент Сайдинг
Довжина, мм 3000
Ширина, мм 155
Матеріал сайдингу Суміш деревини та ПВХ, барвник, аддитиви
Товщина, мм 13
Площа панелі, кв.м 0,44
Колір сайдингу Каштан
Твердість поверхні, кг / кв.мм 17,9
Водопоглинання, % 0,6
Температурний діапазон, °C -50 / +70
Строк служби, років 30
Коефіцієнт теплового лінійного розширення, % 0,5
Стійкість кольору, років 20
Країна виробництва Україна
Вага, кг 4,5
Гарантійний термін, років 10
Монтаж

ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ САЙДИНГУ ТМ HOLZDORF 

Ця інструкція видається покупцеві при відвантаженні товару. Монтаж, виконаний без дотримання умов (вимог, норм, правил), встановлених виробником, анулює гарантійні зобов'язання щодо претензій. НАПОЛЕГЛИВО ПРОСИМО Вас ознайомитись з інструкцією з монтажу та гарантійними зобов'язаннями на сайдинг ТМ HOLZDORF. 


Компанія не несе відповідальності за продукцію, яка використовувалися відповідно до технічних умов, що не відповідають вимогам виробника до монтажу, викладених в даній інструкції. У цьому випадку повну відповідальність за продукцію несе монтажник або будівельник, який здійснює монтаж. 


Переконайтеся, що Ви замовили достатню кількість матеріалів для монтажу. Ми рекомендуємо враховувати можливі втрати в розмірі 5 - 10% на прирізування та незначні пошкодження.


Будь ласка, одразу після доставки продукції до Вас, перевірте сайдинг на наявність пошкоджень і відповідність кольору. Ви повинні повідомити нас про будь-які пошкодження протягом 72 годин з моменту отримання товару. 


Зберігайте сайдинг у горизонтальному положенні на рівній плоскій поверхні в сухому, добре провітрюваному місці.  


Сайдинг і його комплектуючі повинні бути захищені від потрапляння прямих сонячних променів і дощу, а також накриті непрозорою плівкою.  


Заборонено перевозити та зберігати сайдинг вертикально, на ребрі або навалом. Не допускайте вільного переміщення інструментів або іншого приладдя, які можуть пошкодити поверхню сайдингу. Слідкуйте за тим, щоб не пошкодити краї сайдингу. Уникайте контакту поверхні сайдингу з будівельним сміттям. 


Не притуляйте сходи або монтажні риштування до видимої поверхні сайдингу. Сайдинг та його декоративні елементи виготовлені з деревно - полімерного композиту. Для обробки використовуйте звичайні деревообробні інструменти.


Сайдингові профілі встановлюють знизу вгору. Для позначення положення першого ряду сайдингу проводиться контурна лінія на цокольній частині за допомогою рівня.


Щоразу після укладання чергового ряду сайдингу перевіряють горизонтальність розташування профілів. У разі відхилення горизонтального рівня виникне перекіс у торцевих стиках. Ми рекомендуємо використовувати систему з оцинкованих профілів як фасадну підсистему.


Компоненти фасадної підсистеми

 

 

 

 

 

 

Z - подібний оцинкований профіль Кутик оцинкований Оцинкований омега - профіль Кронштейн посилений фасадний Терморозрив Саморіз оцинкований по металу


Нижче наведено покрокову інструкцію монтажу з наочними ескізами


Крок 1. Встановлення нижнього ряду кронштейнів

    Для монтажу використовується стандартний посилений оцинкований фасадний кронштейн (товщина металу - 2 мм). Розмір кронштейнів визначається виходячи з товщини утеплювача, що монтується. Монтаж кронштейнів для нижнього профілю,  який виконує функцію несучого профілю, виконується у наступній послідовності: 

  • робиться горизонтальна розмітка отворів кріплення несучих кронштейнів із кроком 600 мм; 
  • здійснюється буріння отворів у стіні під анкерні дюбелі. Кріплення кронштейнів виконується анкерними дюбелями.  

Тип дюбелів вибирається, виходячи з матеріалу стіни.



    Під кожен кронштейн підкладається пластикова або паронітова прокладка (терморозрив). Терморозрив запобігає  теплообміну між металевою фасадною системою та стіною. Він захищає стіну від промерзання, через так званий місток холоду, який створюється металевим кронштейном.



Крок 2. Монтаж несучого профілю нижнього  ряду

    Несучі профілі нижнього ряду (кутик оцинкований) кріпляться горизонтально за допомогою оцинкованих саморізів по металу.

Використовується оцинкований куточок 40 х 40 х 1  мм. Рекомендовані оцинковані шурупи - 4,8 мм з шестигранною головкою. Вкручування шурупів проводиться за допомогою електричного шуруповерта зі спеціальною насадкою. 

При кріпленні несучих профілів слід врахувати відстань від стіни до полиці кутика, щоб усі вони перед кріпленням  вертикальних омега - профілів знаходилися в одній площині.



Крок 3. Монтаж утеплювача 

    Нижній ряд утеплювача встановлюється в «кишеню», утворену полицею кутика та стіною. 

В якості теплоізоляційного шару фасадної системи використовується плитний утеплювач певної товщини, передбачений проєктом. Кріплення утеплювача здійснюється відповідно до проєкту або згідно з рекомендаціями виробника. Фіксація плит може здійснюватися за допомогою клею або з використанням спеціальних дюбелів



    Після закріплення нижнього ряду плит утеплювача кріпиться наступний горизонтальний ряд несучих направляючих профілів. 

Він може формуватися двома способами:

- встановлюватися на кронштейни аналогічно до нижнього ряду; 

- або за допомогою Z - подібного профілю (товщина металу 1 мм), як показано на ескізі нижче. 

Розмір Z - профілю визначає монтажник, виходячи з товщини утеплювача. Кріплення Z - подібного профілю здійснюється анкерними болтами. Відстань між кріпленнями не повинна перевищувати 600 мм. У точках кріплення Z - профілю до стіни необхідно встановити прокладки (терморозриви).



    Відповідно до описаного принципу монтажу першого ряду плит, на всі стіни будівлі встановлюється теплоізоляційний шар. Для забезпечення високої якості монтажу теплоізоляційних плит та збереження їх теплотехнічних властивостей необхідно при кріпленні плит утеплювача забезпечити «перев'язку» стиків за типом цегляної кладки. 

Встановлення вітрозахисної плівки здійснюється одночасно з монтажем теплоізоляційних плит. Кріплення  вітрозахисної плівки необхідно робити двома дюбелями на плиту, якщо інше не передбачено проєктом.



Крок 4. Монтаж вертикальних профілів

    В якості вертикального профіля використовується оцинкований омега - подібний  профіль розмірами 20 - 20 - 40 - 20 - 20 і товщиною 1 мм або 20 - 30 - 40 - 30 - 20 з товщиною 0,8 мм. Кріплення вертикальних профілів до горизонтальних профілів здійснюється за допомогою оцинкованих шурупів по металу зі свердлом (3,9 - 4,2) х 20 мм з шестигранною головкою. 

Відстань між центральними осями вертикальних профілів не повинна перевищувати 300 мм. 

Необхідно зберігати рівну горизонтальну лінію по нижнім торцям профілів під час їх монтажу.



    У місцях торцевих стиків сайдингу встановлюється 2 профілі внахлест або 1 профіль з шириною основної полиці  60 - 80 мм. 

У місцях віконних та дверних отворів вертикальні омега - профілі кріпляться з виносом за межі отвору на товщину утеплювача укосів, що планується для встановлення. Це дозволить при монтажі сайдингу не створювати великих консолей.



Крок 5. Монтаж сайдингу

    По нижньому краю омега - профілів відзначається рівна горизонтальна лінія і кріпиться стартова кліпса, як показано на ескізі нижче.  

Для кріплення використовуйте саморізи із потайною головкою по металу з антикорозійним покриттям зі свердлом (розмір  – 3,5 х 19 мм).



    Сайдингова дошка вставляється у стартову кліпсу. Центр дошки кріпиться шурупом по металу безпосередньо до вертикального омега - профілю. Перед вкручуванням шурупа необхідно здійснити попереднє засвердлювання свердлом 1,2 - 1,3 мм. Це кріплення дозволить:

  • відрегулювати горизонтальність дошки сайдингу;
  • забезпечити більш рівномірне розширення дошки в обидві сторони. При вкручуванні шурупа встановіть  мінімальне зусилля на шуруповерті.



    Кріплення дошки кліпсами рекомендується здійснювати наступним чином: 

  • спочатку кліпса встановлюється на один край дошки; 
  • потім кріпиться протилежний край дошки (при цьому перевіряється її горизонтальність);
  • після цього в кожній точці дотику сайдингу з омега - профілем кріпляться інші кліпси.

Для кріплення кліпси використовується саморіз із потайною головкою та з антикорозійним покриттям 2,5 х 20 мм. Перед вкручуванням шурупа проводиться попереднє засвердлювання свердлом 1,2 - 1,3 мм



Торцеві стики між дошками сайдингу повинні становити 4 - 6 мм. 

Після того, як змонтовано нижній ряд сайдингу, аналогічно кріпляться верхні ряди. Таким чином, ряд за рядом. 

При необхідності використовуйте киянку з м'якою гумою. 

Через кожні 2 ряди перевіряйте горизонтальний рівень дощок за допомогою рівня.


Нижче наведена схема формування зовнішніх кутів


Формування зовнішніх кутів починається на етапі монтажу Z - подібних оцинкованих профілів та плит утеплювача. Z - профілі суміжних стін монтуються з виносом за межі стіни на товщину утеплювача внахльост і кріпляться між собою шурупами.



Вертикальні омега - подібні оцинковані профілі кріпляться до Z - профілів якомога близько до країв, щоб не створювати великих консолей у дощок сайдингу.




При монтажі сайдингу на зовнішньому куті необхідно створювати проміжок між дошками 6 - 8 мм



Після монтажу сайдингу встановлюється декоративний кутик. Кріплення здійснюється за допомогою шурупів. Частота кріплення шурупів - 200 мм. Можливе використання клею. У цьому випадку частота кріплення шурупами становить 800 - 1000 мм


Внутрішній кут формується наступним чином: 

При монтажі сайдингу залишайте зазор 20 мм від торця дошки на одній стіні до площини, утвореної вертикальними омега - профілями, на суміжній стіні. Лінія торців усіх дощок повинна бути рівною по вертикалі.



Край дощок закривається декоративним кутиком, як показано на малюнку нижче. Частота кріплення шурупів - 200 мм. Допускається використання клею. У цьому випадку частота кріплення шурупами становить 800 - 1000 мм.



Дошки сайдингу, що встановлюються на суміжній стіні, встановлюються в зазор, утворений між стіною та кутиком, що декорує.



Монтаж зовнішніх укосів віконних та дверних отворів описаний нижче на прикладі віконного отвору

Несучий Z - подібний профіль та омега - профілі спочатку монтуються з виносом за межі отворів на товщину запланованого до встановлення на укосах утеплювача. При цьому по периметру отвору створюються «кишені».



У сформовані «кишені» наклеюється утеплювач. Рекомендуємо використовувати для утеплення укосів екструдований пінополістирол, якщо інше не передбачено проєктом.



Впритул до утеплювача до віконної рами (або дверної коробки) на шурупи кріпиться пластиковий кутик для керамічної плитки 12 мм. Кутик підбирається під колір вікна (дверей) або під колір сайдингу. При стикуванні в куточках отворів кутики прирізаються в ус.



Заздалегідь нарізані сайдингові відрізки приклеюються до утеплювача. При цьому торці дощок, що прилягають до вікна, вставляються в кутовий паз для плитки. Між дошками сайдингу на стінах та торцями дощок, змонтованих в укосах, залишається зазор 6 - 8 мм. Спочатку облицьовуються бічні сторони, потім верх і низ. Нижня площина отвору, на яку встановлюватимуться відливи, можна не облицьовувати сайдингом.



Кути отворів декоруються кутиками.



Для продовження терміну служби сайдингу, НАПОЛЕГЛИВО ПРОСИМО Вас ознайомитись з інструкцією з догляду та експлуатації сайдингу ТМ HOLZDORF.

Транспортування

ТРАНСПОРТУВАННЯ ТОВАРІВ

ЩОБ ЗАПОБІГТИ ПОЯВІ ПОДРЯПИН І СКОЛІВ, МИ РЕКОМЕНДУЄМО ДОТРИМУВАТИСЯ НАСТУПНИХ ПРАВИЛ ТРАНСПОРТУВАННЯ, ЩОБ ВАШІ ВИРОБИ ВИГЛЯДАЛИ БЕЗДОГАННО:


1. Загальні вимоги до транспортування:
1.1. Перевезення продукції здійснюється будь-яким видом транспорту відповідно до правил перевезення вантажів, що діють на конкретному виді транспорту.
1.2. До завантаження допускаються тільки тентовані автомобілі.
1.3. Транспортний засіб не повинен містити сторонніх предметів, які можуть пошкодити продукцію.
1.4. Автомобіль повинен бути укомплектований такелажними (страхувальними) ременями в кількості не менше 6 - 8 штук.

 

2. Завантаження терасних дощок:
2.1. Порядок складання продукції: на підлогу укладається лага, лага накривається картоном, зверху укладається терасна дошка, зверху - торцевий кутик.
2.2. Через кожні 3 - 4 ряди продукції прокладаються листи картону.
2.3. Після завершення завантаження водій автомобіля повинен стягнути вантаж ременями, щоб забезпечити нерухомість і збереження даного вантажу. Місця стягувань обовʼязково прокладаються картоном.

 

3. Завантаження елементів декоративних огорож:
3.1. Порядок укладання продукції в машині: підлога застеляється картоном, зверху укладаються опорні профілі, потім перила, а далі поперечина і зверху - балюстрада.
3.2. Через кожні 3 - 4 ряди продукції прокладаються листи картону.
3.3. Після завершення завантаження водій автомобіля повинен стягнути вантаж ременями, щоб забезпечити нерухомість і збереження даного вантажу. Місця стягувань обовʼязково прокладаються картоном.

 

4. Завантаження сайдингу:
4.1. Порядок укладання продукції: на підлогу укладається лага, лага накривається картоном, зверху укладається сайдинг (важливо: продукція, що має кріплення "шип - паз", при складанні для транспортування шип однієї дошки повинен заходити в паз наступної дошки), зверху ригеля і торцевий кутик.
4.2. Кожні 3 - 4 ряди продукції прокладаються картонними листами.
4.3. Після завершення завантаження водій автомобіля повинен стягнути вантаж ременями, щоб забезпечити нерухомість і збереження даного вантажу. Місця стягувань обовʼязково прокладаються картоном.

 

5. Завантаження фурнітури:
5.1. Фурнітура складається в картонні коробки, які після закінчення завантаження автомобіля розміщуються у вільній частині кузова транспортного засобу.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Нові надходження