0
0
0

ПВХ листи SALUX

 

   ПВХ-листи Salux - це легкі, естетичні, прозорі листи з багатою кольоровою гамою.

    Призначені для захисту від атмосферних опадів (дощу, снігу, граду) і вітру. В основному ці листи призначені для скатних покрівель, при цьому мінімально рекомендований кут нахилу ската покрівлі повинен становити ≥ 8°С. При куті нахилу від 10°С така покрівля з листами Salux вважається самоочистна.

    Допускається також використання ПВХ-листів і на вертикальних стінах. Крім того, деякі листи Salux можуть застосовувати в якості розділових стін, загороджень від вітру, візуальних огорож і як облицювання балконів.

    Проводять ПВХ листи Salux з полівінілхлориду високої якості методом екструзії, причому виробництво їх обходиться без додавання шкідливих пластифікаторів і токсичних важких металів, дуже шкідливих для здоров'я людини.

    ПВХ-листи Salux навіть при тривалому контакті з водою зберігають властивості і свій первинний зовнішній вигляд. З ними дуже легко працювати - їх просто розрізати, можна легко і самостійно змонтувати.

    Профільовані листи SALUX є чудовою альтернативою акрилового оргскла, полістиролу, стіролакрілонітрілу і навіть перевершує їх по ударостійким і вогнестійким властивостям.