0
0
0

Сайдинг Alta-Profil

0
119.00 грн
0
119.02 грн

    

    Сайдинг - облицювальний матеріал у вигляді панелей, виконаний з різних компонентів, різних кольорів і текстури. Він застосовується для обшивки будинку, завдяки чому будинок набирає акуратного та естетичного зовнішніго вигляду, а також отримує надійний захист від зовнішніх впливів. Купити сайдинг зараз дуже легко, а ще років 20 тому про такий спосіб облицювання мало хто знав.

     Навіть будинку, який прослужив дуже багато років, можна надати цілком свіжий вигляд і продовжити йому життя, використовуючи сайдинг, ціна якого, в порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами, дуже потішить.

 • Альта-Сайдинг. Це класичний двопереломний вініловий сайдинг. Комплектується антиураганими замками. Виготовляється в 12 пастельних кольорах, які практично не притягають УФ-промені.
 • FLEX. Відрізняється підвищеною гнучкістю, і при цьому стійкий до механічних пошкоджень. Це ноу-хау компанії, що не має аналогів в Україні. Також комплектується антиураганими замками. Виробляється в 5 кольорах з дуже стійким пігментом у складі.
 • BlockHouse. Це, так званий, сайдинг "під дерево" - його панелі імітують дерев'яний зруб, але при цьому володіють всіма перевагами вінілового сайдингу. Випускається в 3 кольорах і двох різновидах панелей: однопереломний і двопереломний.
  Нещодавно компанія випустила нову лінійку - BlockHouse Slim. Вона відрізняється від класичного BlockHouse меншою шириною хвилі.
 • KANADA+. Випускається в двох різновидах:
  - акриловий сайдинг колекції «Преміум» в трьох дуже красивих глибоких насичених відтінках з високим глянцем. Відомо, що глянцевий сайдинг темних кольорів практично не випускається через схильність таких відтінків поглинати ультрафіолет. Але Альта-Профіль вдалося створити такий склад, який в 8-10 разів перевершує аналоги по стійкості до вигорання.
  - вініловий сайдинг колекції «Престиж». Теж випускається в трьох насичених відтінках, стійкість яких до вигорання забезпечується інноваційною технологією фарбування верхнього шару сайдингу методом «Cool Colour».
 • Alta-Board. Це спінений сайдинг, що імітує натуральну дошку. Його панелі відрізняються підвищеною товщиною і міцністю, а завдяки пінистій структурі відмінно поглинають звук і вібрацію, а також володіють теплоізоляційними властивостями. Випускається в чотирьох кольорах.