0
0
0

Сайдинг KERRAFRONT


KERRAFRONT

    Інноваційна технологія KERRACORE дозволила об'єднати в продукті і естетичні, і експлуатаційні цінності. Це єдиний продукт на ринку з 10-річною гарантією. Незвичайно міцний і стійкий до мінливих погодних умов, він не вимагає регулярного догляду, не вицвітає і не змінює свою форму під впливом сонячного випромінювання і температури.

    Завдяки гнучкості, невеликій масі продукту і простоті з'єднань монтаж виконується легко і швидко.

    Структура деревини, Міцність, Стійкість до ударів, Низька маса полегшує монтаж і не створює великого навантаження на конструкцію,Вологостійкість, Вентиляція фасаду, Ідеальне покриття для утеплення фасаду, Простий монтаж, Швидкий монтаж, Не вимагає фарбування і догляду, Простота підтримки чистоти, Стійкість до шкідників, Новітня технологія, Екологічно нешкідливий, Гарантія.

Колекція Wood Design

Wood Design - це унікальна колекція фасадних покриттів в кольорах натуральної деревини, яка відображає її теплий характер. Колекція ідеально поєднує переваги облицювальних панелей і позачасову красу натуральної деревини. Доступні кольори для FS-201 (одиночна панель).

 
 
 

Інструкція з монтажу

Технологія KERRAFRONT

    В облицюванні KERRAFRONT застосовується двошарова технологія KERRACORE, заснована на останніх досягненнях техніки і інженерної справи.

1. Зовнішній шар (твердий ПВХ)

    Стійкий до ударів і подряпин є носієм кольору і унікальної структури деревини спеціальної модифікації за технологією Ultra-Therm і так звані «холодні пігменти», використовувані в процесі забарвлення зовнішнього шару, гарантують кращу на ринку стійкість до високих температур і стабільність кольору.

2. Внутрішній шар (спінений ПВХ)

    Висока щільність і однорідність завдяки чого продукт володіє розмірною стабільністю і механічною стійкістю. Технологія KERRACORE забезпечує чудову стійкість продукції до впливу таких факторів, як екстремальні погодні умови і волога, а також вплив бактерій і грибків.