0
0
0

Рекуператор SmartStream M150 Класік

Відгуки:
(0)
  • Виробник: SmartStream
  • ID товару: 13511
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Ефективність рекуперації, %: 64 - 90
Продукт: Рекуператор
Рекомендована площа: до 25 кв.м
Тип теплообмінника: Алюмінієвий
Діаметр робочого модуля, мм: 150

Рекуператор СмартСтрім М150 - свіже повітря та здоровий мікроклімат Вашої оселі!

 

Рекуператор СмартСтрім М150 Класік довершене переродження рекуператора СмартЧойс, котрий завоював прихільність більше 1000 сімей у різних куточках України. Вузька спеціалізація виробника на побутовому провітрюванні дозволяє зосередити усі зусилля на зменшенні шуму від роботи приладів, розробці надійної конструкції і використанні виключно високоякісних комплектучих, багато з яких виготовляється на власному обладнанні.

Завдяки використанню алюмінієвого теплонакопичувача в поєднанні з налаштуваннями часу роботи та швидкістю вентиляторів досягнуто максимальний на данний час показник поверненого тепла.

Питома теплоємність алюмінію 920 Дж/кг, кераміки 750-790 Дж/кг. Дані показники свідчать про те, що фізично, алюміній має здатність акумулювати більшу кількість тепла ніж кераміка.

Провітрювачі комплектуються двома сучасними вентиляторами на гідродинамічних підшипниках, які зменшують рівень шуму і мають підвищений ресурс роботи, в середньому в 4 рази більше, ніж у реверсивних.

Використання 2-х вентиляторів дають Вам можливість забезпечити повноцінне збалансоване провітрювання монтуючи один прилад в кімнаті. Багато виробників заявляють про необхідність монтажу 2-х рекуператорів в одній кімнаті, з тієї причини, що використовують тільки 1 вентилятор, який за своїми характеристиками не може створити збалансований повітрообмін.

Відмінною особливістю нового модельного ряду Рекуператорів SmartStream – стала просунута система діафрагмового балансування діаметру отвору вентиляційного каналу. Ця система допоможе Вам зберегти ще більшу кількість тепла, зменшить вплив сильного вітру на приміщення і дасть можливість легко і швидко закрити рекуператор при критичних температурах. Ця функція уперше реалізована в рекуператорах не лише українського виробництва, але і світових брендів таких як Mitsubishi, Vaillant. Тому тепер, якщо у квартирі сильний витяжний канал або вітряна сторона, Ваш мікроклімат буде значно більше захищеним.

Технічні характеристики:

 Діаметр рекуператора 150 мм
 Діаметр монтажного отвору 162 мм
 Мінімальна довжина рекуператора 350 мм
 Кількість режимів 1

 Продуктивність:

 Оптимізований енергозберігаючий режим 

 

 25 м3/год 

 Рівень шуму, дБ19

 

Потреба в рекуператорі зумовлена необхідністю поліпшення мікроклімату в приміщенні. При заміні вікон на металопластикові і утепленні будинку пінопластом, порушується природний повітрообмін. Наслідками цього будуть накопичення вологи в кімнаті, що призведе до вогкості і утворення грибка, та нестача свіжого повітря (кисню).

При постійній роботі, рекуператор СмартСтрім забезпечує повноцінну заміну повітря в кімнаті (до 10 циклів оновлення повітря протягом доби).

Монтаж рекуператорів СмартСтрім.

Основною вимогою до монтажу рекуператора є наявність отвору в стіні. Його можна зробити як самостійно, якщо ремонт не готовий, так і звернутися до фахівця, який зробить отвір спеціальним алмазним буром. Зазвичай такий монтаж проходить без пилу, і єдине, що залишиться - це отвір від кріплення станини буру до стіни. Рекуператори монтуються в стіну під нахилом близько 3° в бік вулиці.

Оптимальний діапазон монтажу рекуператорів від 5 до 30 см від стелі - цей повітряний пласт має найбільшу кількість тепла, а це дає можливість ефективніше прогрівати теплоакумулятор.

Так само хочемо підкреслити, що рекуператори SmartStream максимально зручні в монтажі, а комплектуючі для монтажу будь-якої складності можна придбати в будь-якому будівельному супермаркеті.

Базовий гарантійний термін складає 12 місяців, але, при реєстрації серійного номеру рекуператора на офіційному сайті виробника, збільшується до 2 років.

примусова вентиляція, рекуператор

Характеристики
Примусова вентиляція
Ефективність рекуперації, % 64 - 90
Продукт Рекуператор
Рекомендована площа до 25 кв.м
Тип теплообмінника Алюмінієвий
Діаметр робочого модуля, мм 150
Діаметр монтажного отвору, мм 162
Кількість режимів 1
Система керування Механічне
Об'єм вентиляції, куб.м/год 25
Потужність, Вт/год 2,5
Мінімальний рівень шуму, dB 19
Довжина робочого модуля, см 65
Країна виробник Україна
Гарантійний термін, міс. 24
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Нові надходження