0
0

Рекуператор SmartStream M150 Класік

Відгуки:
(1)
  • Виробник: SmartStream
  • ID товару: 13511
  • Наявність: В наявності
4 400.00 грн
Знайшли дешевше?
Основні характеристики
Всі характеристики
Продукт: Рекуператор
Ефективність рекуперації, %: 64 - 90
Тип теплообмінника: Алюмінієвий
Діаметр робочого модуля, мм: 150
Рекомендована площа: до 25 кв.м
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуків (1)
  • Питання (0)
  • Схожі товари

Рекуператор СмартСтрім М150 - свіже повітря та здоровий мікроклімат Вашої оселі!

 

Рекуператор СмартСтрім М150 Класік довершене переродження рекуператора СмартЧойс, котрий завоював прихільність більше 1000 сімей у різних куточках України. Вузька спеціалізація виробника на побутовому провітрюванні дозволяє зосередити усі зусилля на зменшенні шуму від роботи приладів, розробці надійної конструкції і використанні виключно високоякісних комплектучих, багато з яких виготовляється на власному обладнанні.

Завдяки використанню алюмінієвого теплонакопичувача в поєднанні з налаштуваннями часу роботи та швидкістю вентиляторів досягнуто максимальний на данний час показник поверненого тепла.

Питома теплоємність алюмінію 920 Дж/кг, кераміки 750-790 Дж/кг. Дані показники свідчать про те, що фізично, алюміній має здатність акумулювати більшу кількість тепла ніж кераміка.

Провітрювачі комплектуються двома сучасними вентиляторами на гідродинамічних підшипниках, які зменшують рівень шуму і мають підвищений ресурс роботи, в середньому в 4 рази більше, ніж у реверсивних.

Використання 2-х вентиляторів дають Вам можливість забезпечити повноцінне збалансоване провітрювання монтуючи один прилад в кімнаті. Багато виробників заявляють про необхідність монтажу 2-х рекуператорів в одній кімнаті, з тієї причини, що використовують тільки 1 вентилятор, який за своїми характеристиками не може створити збалансований повітрообмін.

Відмінною особливістю нового модельного ряду Рекуператорів SmartStream – стала просунута система діафрагмового балансування діаметру отвору вентиляційного каналу. Ця система допоможе Вам зберегти ще більшу кількість тепла, зменшить вплив сильного вітру на приміщення і дасть можливість легко і швидко закрити рекуператор при критичних температурах. Ця функція уперше реалізована в рекуператорах не лише українського виробництва, але і світових брендів таких як Mitsubishi, Vaillant. Тому тепер, якщо у квартирі сильний витяжний канал або вітряна сторона, Ваш мікроклімат буде значно більше захищеним.

Технічні характеристики:

 Діаметр рекуператора 150 мм
 Діаметр монтажного отвору 162 мм
 Мінімальна довжина рекуператора 350 мм
 Кількість режимів 1

 Продуктивність:

 Оптимізований енергозберігаючий режим 

 

 25 м3/год 

 Рівень шуму, дБ19

 

Потреба в рекуператорі зумовлена необхідністю поліпшення мікроклімату в приміщенні. При заміні вікон на металопластикові і утепленні будинку пінопластом, порушується природний повітрообмін. Наслідками цього будуть накопичення вологи в кімнаті, що призведе до вогкості і утворення грибка, та нестача свіжого повітря (кисню).

При постійній роботі, рекуператор СмартСтрім забезпечує повноцінну заміну повітря в кімнаті (до 10 циклів оновлення повітря протягом доби).

Монтаж рекуператорів СмартСтрім.

Основною вимогою до монтажу рекуператора є наявність отвору в стіні. Його можна зробити як самостійно, якщо ремонт не готовий, так і звернутися до фахівця, який зробить отвір спеціальним алмазним буром. Зазвичай такий монтаж проходить без пилу, і єдине, що залишиться - це отвір від кріплення станини буру до стіни. Рекуператори монтуються в стіну під нахилом близько 3° в бік вулиці.

Оптимальний діапазон монтажу рекуператорів від 5 до 30 см від стелі - цей повітряний пласт має найбільшу кількість тепла, а це дає можливість ефективніше прогрівати теплоакумулятор.

Так само хочемо підкреслити, що рекуператори SmartStream максимально зручні в монтажі, а комплектуючі для монтажу будь-якої складності можна придбати в будь-якому будівельному супермаркеті.

Базовий гарантійний термін складає 12 місяців, але, при реєстрації серійного номеру рекуператора на офіційному сайті виробника, збільшується до 2 років.

примусова вентиляція, рекуператор

Характеристики
Примусова вентиляція
Продукт Рекуператор
Ефективність рекуперації, % 64 - 90
Тип теплообмінника Алюмінієвий
Діаметр робочого модуля, мм 150
Рекомендована площа до 25 кв.м
WiFi Так
Діаметр монтажного отвору, мм 162
Мінімальна товщина стіни, см 30
Кількість режимів 1
Система керування Механічне
Об'єм вентиляції, куб.м/год 25
Потужність, Вт/год 2,5
Мінімальний рівень шуму, dB 19
Довжина робочого модуля, см 65
Країна виробник Україна
Гарантійний термін, міс. 24
Відгуків (1)
Орест
Орест
14.02.2022
Якість відмінна, обслуговування менеджера на висоті. Рекомендую.
Відповідь адміністратора
Дякуємо, пане Оресте, за довіру, замовлення та відгук. Раді, що змогли допомогти!
Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Нові надходження