0
0
0

Рекуператор SmartStream M150 WiFi

Відгуки:
(3)
  • Виробник: SmartStream
  • ID товару: 13508
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Ефективність рекуперації, %: 95
Продукт: Рекуператор
Рекомендована площа: до 25 кв.м
Тип теплообмінника: Алюмінієвий
Діаметр робочого модуля, мм: 150
Доступні варіанти

Рекуператор СмартСтрім М150 - свіже повітря та здоровий мікроклімат Вашої оселі!

 

SmartStream М150 оснащений WI-FI модулем, завдяки якому ви можете здійснювати керування приладом використовуючи мобільний телефон, планшет або ноутбук.

Рекуператори SmartStream комплектуються двома вентиляторами на гідродинамічних підшипниках. Завдяки цьому досягається мінімальний шум при роботі, яка не буде заважати навіть в спальній кімнаті. Також підвищується ресурс роботи вентиляторів до 4 разів у порівнянні з іншими.

Відмінною особливістю нового модельного ряду рекуператор SmartStream - стала досконала система діафрагмового балансування діаметра отвору вентиляційного каналу. Ця система допоможе Вам зберегти ще більшу кількість тепла, зменшить вплив сильного вітру і дасть можливість налаштувати продуктивність в кімнатах площею від 10 м2.

Рекуператор SmartStream M150 Wi-Fi має ряд основних режимів роботи:

  1. Енергозберігаючий режим - стандартний режим з продуктивністю 25 м3 на годину.
  2. Нічний режим - відмінно оптимізований для сну, тому що є практично безшумним. Час роботи циклу задається програмою, спеціально розрахованою для максимального збереження тепла.
  3. Режим витяжки - якщо вам необхідно терміново видалити неприємний запах або ж просто видалити відпрацьоване повітря, то використання режиму витяжки допоможе впоратися із завданням. Вам достатньо підключитися до рекуператора і натиснути відповідну кнопку на смартфоні. Даний режим має захист і обмежений в часі, після проходження витяжного циклу рекуператор продовжить роботу в попередньому режимі.
  4. Балансувальна діафрагма - дає можливість врівноважити тиск між приміщенням і вулицею для досягнення максимального комфорту.

Основний алгоритм роботи рекуператорів SmartStream М150 - це почергове включення вентиляторів на витяжку і приплив, час роботи яких задається програмою в залежності від режиму.

Першим циклом є витяжка, під час якого видаляється відпрацьоване повітря з приміщення, яке проходить через алюмінієвий теплоакумулятор. Теплообмінник накопичує в собі тепло з повітря, яке виводиться з приміщення.

Наступний цикл - припливний, під час якого охолоджене повітря з вулиці подається в приміщення через рекуператор тепла, одночасно нагріваючись.

Технічні характеристики:

 Діаметр рекуператора 150 мм
 Діаметр монтажного отвору 162 мм
 Мінімальна довжина рекуператора 350 мм
 Кількість режимів 3

 Продуктивність режимів:

 Нічний

 Енергозберігаючий (основний)

 Витяжка

 

16 м3/год

25 м3/год

50 м3/год

 Рівень шуму, дБ  14 / 19 / 25 

 

Потреба в рекуператорі зумовлена необхідністю поліпшення мікроклімату в приміщенні. При заміні вікон на металопластикові і утепленні будинку пінопластом, порушується природний повітрообмін. Наслідками цього будуть накопичення вологи в кімнаті, що призведе до вогкості і утворення грибка, та нестача свіжого повітря (кисню).

При постійній роботі, рекуператор СмартСтрім забезпечує повноцінну заміну повітря в кімнаті (до 10 циклів оновлення повітря протягом доби).

Монтаж рекуператорів СмартСтрім.

Основною вимогою до монтажу рекуператора є наявність отвору в стіні. Його можна зробити як самостійно, якщо ремонт не готовий, так і звернутися до фахівця, який зробить отвір спеціальним алмазним буром. Зазвичай такий монтаж проходить без пилу, і єдине, що залишиться - це отвір від кріплення станини буру до стіни. Рекуператори монтуються в стіну під нахилом близько 3° в бік вулиці.

Оптимальний діапазон монтажу рекуператорів від 5 до 30 см від стелі - цей повітряний пласт має найбільшу кількість тепла, а це дає можливість ефективніше прогрівати теплоакумулятор.

Так само хочемо підкреслити, що рекуператори SmartStream максимально зручні в монтажі, а комплектуючі для монтажу будь-якої складності можна придбати в будь-якому будівельному супермаркеті.

Базовий гарантійний термін складає 12 місяців, але, при реєстрації серійного номеру рекуператора на офіційному сайті виробника, збільшується до 2 років.

примусова вентиляція, рекуператор

Характеристики
Примусова вентиляція
Ефективність рекуперації, % 95
Продукт Рекуператор
Рекомендована площа до 25 кв.м
Тип теплообмінника Алюмінієвий
Діаметр робочого модуля, мм 150
Діаметр монтажного отвору, мм 162
Кількість режимів 3
Система керування WiFi
Об'єм вентиляції, куб.м/год 25
Потужність, Вт/год 4
Мінімальний рівень шуму, dB 10
Довжина робочого модуля, см 65
Країна виробник Україна
Гарантійний термін, міс. 24
Відеоогляд
Відгуків (3)
Євген
Євген
20.09.2021
Доброго дня.
Купував одразу 2ва рекуператори-працюють тихо в звичайному режимі. В режимі "ніч" його взагалі не чути. Рекомендую магазин:
1. Ввічливі працівники, які знають характеристики товару;
2. Товар приїшов поштою без пошкоджень;
3. За моїм проханням змінили назву та пароль для управління рекуператорами з планшету.
Василю окреме ДЯКУЮ.
Відповідь адміністратора
Дякуємо, Євгене, за замовлення та розширений відгук! Хай довго і надійно служать!
Олександр
Олександр
08.03.2021
Купив відразу два!!! В роботі дуже тихі, і легко монтуються. Рекомендую!!!
Відповідь адміністратора
Дякуюємо, Олександре, за відгук, для нас це дуже важливо! Хай довго та продуктивно служать!
Микола
Микола
09.03.2019
Це мій перший рекуператор. Довго не наважувався купити, бо не вірив в результат. В кімнаті стало дуже душно і з'явилися чорні плями на стіні. Вже після першої ночі зранку проснулися і я і жінка, як на вулиці. Свіжо, а головне - не холодно. За ті гроші, що заплатив дуже добре. Плануємо такий поставити і жінчиним батькам. Беріть, воно варте!!!
Нові надходження