0
0
0

Рекуператор SmartStream M150 WiFi PRO

Відгуки:
(0)
  • Виробник: SmartStream
  • ID товару: 13510
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Ефективність рекуперації, %: 95
Продукт: Рекуператор
Рекомендована площа: до 25 кв.м
Тип теплообмінника: Алюмінієвий
Діаметр робочого модуля, мм: 150
Доступні варіанти

Рекуператор СмартСтрім М150 ПРО - свіже повітря та здоровий мікроклімат Вашої оселі!

 

Модель PRO - перший розумний побутовий рекуператор на ринку. У цій моделі став доступним ряд корисних функцій, спрямованих на збільшення комфорту в приміщенні, а також управлінні апаратом.

SmartStream М150 оснащений WI-FI модулем - управління ним здійснюється з будь-якого приладу, який теж має WiFi модуль. Тобто, Вам не доведеться шукати пульт, адже він буде завжди з Вами в мобільному телефоні, планшеті або ноутбуці.

Рекуператори SmartStream комплектуються двома вентиляторами на гідродинамічних підшипниках. Завдяки цьому досягається мінімальний шум при роботі, яка не буде заважати навіть в спальній кімнаті. Також підвищується ресурс роботи вентиляторів до 4 разів у порівнянні з іншими.

Рекуператори SmartStream серії Pro оснащені рядом датчиків, які управляють рекуператором залежно від умов освітлення і температури усередині приміщення.

Завдяки датчику освітлення рекуператор самостійно може переходити в нічний режим, а інтенсивність освітлення можна регулювати вручну. Тобто, коли в кімнаті буде темно, рекуператор автоматично перейде в режим зі зниженим шумом. Ми розробили спеціальний режим для роботи під час сну, не обмежуючись зменшенням швидкості вентиляторів, а створивши окремий режим роботи з урахуванням максимального прогрівання теплоакумулятора.

Датчик температури дає можливість задати нижню температуру приміщення при якій СмартСтрім перейде в режим з меншою продуктивністю, що дасть можливість не охолоджувати приміщення.

Режим Турбо провітрювання - спеціальний режим роботи, який виведе рекуператор на максимальну продуктивність і дасть можливість замінити увесь об'єм повітря в короткі терміни. Цей режим має обмеження за часом, тому якщо Ви забудете змінити режим роботи, то рекуператор сам перемкнеться в попередню програму.

Рішенням для спалень став спеціальний режим Тиші. Ця функція буде корисною для людей, які мають порушення сну або не можуть заснути за наявності сторонніх звуків. У режимі Сон рекуператор СмартСтрім М 150 Pro зробить паузу на 30 хвилин і Ви зможете спокійно заснути.

SmartStream M 150 PRO має інноваційну систему регуляції повітряного потоку – балансувальну діафрагму.

Вона дає можливість провести зменшення діаметру вентиляційного каналу, використовуючи спеціальну діафрагму.

Перевагою діафрагми є те, що вона не руйнує структуру потоку і не створює турбулентності в каналі, завдяки цьому при сильних поривах вітру або у випадку, якщо є сильний центральний витяжний канал, Ви зможете зменшити їх вплив шляхом зменшення діаметру самого рекуператора. Так само ця система допоможе швидко перекрити отвір рекуператора при низькій зовнішній температурі і налаштувати оптимальну кількість повітря, що оновлюється.

Основний алгоритм роботи рекуператорів SmartStream М150 - це почергове включення вентиляторів на витяжку і приплив, час роботи яких задається програмою в залежності від режиму.

Першим циклом є витяжка, під час якого видаляється відпрацьоване повітря з приміщення, яке проходить через алюмінієвий теплоакумулятор. Теплообмінник накопичує в собі тепло з повітря, яке виводиться з приміщення.

Наступний цикл - припливний, під час якого охолоджене повітря з вулиці подається в приміщення через рекуператор тепла, одночасно нагріваючись.

Технічні характеристики:

 Діаметр рекуператора 150 мм
 Діаметр монтажного отвору 162 мм
 Мінімальна довжина рекуператора 350 мм
 Кількість режимів 9

 Продуктивність режимів:

 Нічний

 Енергозберігаючий (основний)

 Витяжка

 

16 м3/год

25 м3/год

50 м3/год

 Рівень шуму, дБ  14 / 19 / 25 

 

Потреба в рекуператорі зумовлена необхідністю поліпшення мікроклімату в приміщенні. При заміні вікон на металопластикові і утепленні будинку пінопластом, порушується природний повітрообмін. Наслідками цього будуть накопичення вологи в кімнаті, що призведе до вогкості і утворення грибка, та нестача свіжого повітря (кисню).

При постійній роботі, рекуператор СмартСтрім забезпечує повноцінну заміну повітря в кімнаті (до 10 циклів оновлення повітря протягом доби).

Монтаж рекуператорів СмартСтрім.

Основною вимогою до монтажу рекуператора є наявність отвору в стіні. Його можна зробити як самостійно, якщо ремонт не готовий, так і звернутися до фахівця, який зробить отвір спеціальним алмазним буром. Зазвичай такий монтаж проходить без пилу, і єдине, що залишиться - це отвір від кріплення станини буру до стіни. Рекуператори монтуються в стіну під нахилом близько 3° в бік вулиці.

Оптимальний діапазон монтажу рекуператорів від 5 до 30 см від стелі - цей повітряний пласт має найбільшу кількість тепла, а це дає можливість ефективніше прогрівати теплоакумулятор.

Так само хочемо підкреслити, що рекуператори SmartStream максимально зручні в монтажі, а комплектуючі для монтажу будь-якої складності можна придбати в будь-якому будівельному супермаркеті.

Базовий гарантійний термін складає 12 місяців, але, при реєстрації серійного номеру рекуператора на офіційному сайті виробника, збільшується до 2 років.

примусова вентиляція, рекуператор

Характеристики
Примусова вентиляція
Ефективність рекуперації, % 95
Продукт Рекуператор
Рекомендована площа до 25 кв.м
Тип теплообмінника Алюмінієвий
Діаметр робочого модуля, мм 150
Діаметр монтажного отвору, мм 162
Кількість режимів 9
Система керування WiFi
Об'єм вентиляції, куб.м/год 50
Потужність, Вт/год 4
Мінімальний рівень шуму, dB 10
Довжина робочого модуля, см 65
Країна виробник Україна
Гарантійний термін, міс. 24
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Нові надходження