0
0
0

Лоток водовідвідний Standartpark Spark ЛВ-10.14.07-ПП пластиковий з решіткою щілинною чавунною класу А 08813

Відгуки:
(0)
 • Виробник: Standartpark
 • ID товару: 14969
 • Артикул: 08813
 • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Гідравлічний переріз: DN100
Елемент: Лоток
Серія: Basic Spark
Матеріал: Пластик
Клас навантаження: A15

Комплект з лотка пластикового водовідвідного Standartpark Spark ЛВ-10.14.07-ПП DN-100 з гідравлічним перерізом 100 мм та чавунної щілинної решітки 08813 є елементом дренажної системи. Решітка потрібна для захисту водостічного каналу від засмічення та безперешкодного пересування по території, облаштованої водовідвідною системою.

 

Система поверхневого водовідведення необхідна, щоб опади не затримувались на облаштованій бруківкою, бетоном чи асфальтом поверхні, не руйнували її, а стікали через водостічні лотки у спеціальні водоприймачі. Не менш важливим є облаштування водостічної системи навколо будівель з метою відведення дощової води, яка стікає з даху. У разі відсутності правильно спланованої системи лінійного відведення води існує загроза проникнення дощової води до фундаменту, що може спричинити передчасне руйнування будівлі, виникнення небезпечних грибків, плісняви на внутрішніх стінах будівлі та на фасаді. Також водостічні лотки широко використовуються у ландшафтному дизайні, де вже на стадії чорнового планування території необхідно спроектувати дренажну систему, щоб забезпечити можливість виведення надлишкової вологи з газону чи інших зон ділянки. 

 

 

Переваги:

 • Довговічність.
 • Ефективність водовідведення.
 • Стійкість до температурних навантажень.
 • Міцна конструкція.
 • Можливість заміни решітки.
 • Тривалий термін експлуатації.
 • Сертифікат відповідності.


Лоток водовідвідний Spark ЛВ-10.14.07-ПП може використовуватися також з решіткою з пластику чи штампованою решіткою з оцинкованої сталі.

Фіксація решітки на лоток відбувається за допомогою вставлення пазів кріплення решітки у профіль лотка. У жолобі водовідвідного лотка Spark ЛВ-10.14.07-ПП немає підсилюючих накладок. Монтувати лоток слід строго горизонтально. Зібрані стоки відводяться за допомогою патрубка.

 

Під'єднувати лотки до інших елементів водовідвідної системи можна як прямолінійно, так і під різним кутом. Передбачене з’єднання із іншими водовідвідними жолобами: по прямій та під кутом 90°. При необхідності можна змінити кут монтажу. Щоб система не протікала та якісно виконувала свою головну, водовідвідну, функцію, всі елементи системи лінійного водовідведення слід герметизувати однокомпонентним герметиком на основі MS - полімеру. Система чудово компонується із каналізаційними трубами діаметром 100 мм. З'єднання відбувається за допомогою горизонтального чи вертикального патрубка.

Водовідвідні лотки Spark ЛВ-10.14.07-ПП можна використовувати без обмежень на територіях із різними кліматичними умовами, вони атмосферостійкі та однаково виконують свої функції як при плюсових, так і при мінусових температурах.

 

Лотки розраховані на навантаження класу А 15: пішохідні зони, велодоріжки, приватне будівництво. Це робить їх  оптимальним варіантом для відведення дощової та талої води з земельних ділянок з трав'яним чи твердим покриттям, тротуарів, доріжок садово-паркової зони, для армування грунтів та газонів, благоустрою берегових зон водойм, біля басейнів, тимчасових автостоянок, а також для відведення води в підлогах промислових приміщень. 

 Вся продукція Standartpark сертифікована та повністю відповідає стандарту якості.

standartpark, стандартпарк, лінійне водовідведення

Характеристики
Системи лінійного водовідводу
Гідравлічний переріз DN100
Елемент Лоток
Серія Basic Spark
Матеріал Пластик
Клас навантаження A15
Довжина, мм 1000
Ширина, мм 125
Висота, мм 75
Вага, кг 3,59
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Нові надходження