Кріплення універсальне Salux DrehQuick (підкладки) 100 шт

-6% Кріплення універсальне Salux DrehQuick (підкладки) 100 шт

    Підставочні кріплення DrehQuick® це пластикові підкладки, які використовуються при монтажі ПВХ листів з відповідною висотою хвилі. Забезпечують надійне і довговічне кріплення листів до дерев'яного або металевого каркасу.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

 

 

 

1) Листи ПВХ застосовуються на покрівлях з мінімальним ухилом 8 градусів. Ухил більше 10 градусів забезпечує самоочищення покрівлі дощовою водою.

2) Решетування під монтаж ПВХ листів використовується з дерев'яних брусів, або металевого профілю, пофарбованого в білий колір або обернутого алюмінієвою фольгою. Це обов'язкова умова, щоб уникнути нагріву конструкції і, як наслідок, температурної деформації листів покрівлі в місцях контакту з латами. Мінімальний крок обрешітки - 400 мм.

3) Мінімальний поперечний нахлест листів при монтажі на ухилі становить 150 мм. У зоні з великими вітровими і сніговими навантаженнями - 200 мм.

4) Вертикальний нахлист - уздовж мінімум 1 хвилі. У зоні з великими вітровими і сніговими навантаженнями - мінімум 2 хвилі. Листи укладаються в напрямку домінуючих вітрів, від низу до верху. Необхідно забезпечити вентиляцію та провітрювання змонтованих листів.

5) При нарізці листів, за допомогою ручної пилки по металу або електромеханічного різака з карборундовим диском, листи необхідно притримувати у місця різу, уникаючи вібрації і тиску.

6) На даху листи кріпляться в вершину хвилі. На стіни - в западину хвилі.

7) Отвори для кріплення повинні бути діаметром 10 мм. Сверлити їх необхідно електродрилем на низьких оборотах. Мінімальна відстань від краю листа до монтажного отвору - 40 мм.

8) Максимально можливий винос листа за нижній брусок обрешітки від осі крайнього кріплення - 200 мм, мінімальний - 40 мм.

9) Кріплення листів - через 2 хвилі спеціальним гвинтом (4,5х45 мм) з шайбою і гумовою прокладкою. Одна упаковка (18 штук) на один ПВХ лист.

10) Забороняється ходити безпосередньо по листам. Для цього необхідно застосовувати дерев'яну дошку шириною 20 - 25 см і довжиною близько 3 м.

11) Для правильної установки листів, необхідно їх укладати так, щоб хвилі були перпендикулярні брусів обрешітки.

12) Плити повинні мати температурні шви в місцях їх стикування з іншими частинами конструкції або споруди. У зонах закінчення листів рекомендовано залишати зазор приблизно в 3 мм.

  • Виробник: Salux
  • Модель: Salux комплект елементів кріплення
  • Наявність: Є в наявності
  • ID товару: 14688
  • 145.00 грн
  • 136.00 грн
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.