0
0

Стінові люки

Хіт продажів
Хіт продажів


Стінові нажимні люки-невидимки є досить популярними через свою мультифункціональність та використовуються у ванних та туалетних кімнатах, у котельних та інших службових приміщеннях. Завдяки прихованим люкам всі необхідні інженерні комунікації – електрощитки, водяні та газові вентилі, лічильники, розведення труб опалення – ховаються у стіну, а безперешкодний доступ до них зберігається.

Стінові люки призначені для використання у внутрішніх приміщеннях, у приміщеннях з підвищеною вологістю, та, зрідка, у фасадах будівель. 

В залежності від виду оздоблення, є два основних типи ревізійних стінових люків: під плитку чи мозаїку та під фарбу чи шпалери.


Стінові ревізійні люки під плитку відрізняються за принципом відкривання: 

  • Нажимний розпашний. Відкривається  натисканням на площину дверцят і відведенням їх вбік. 
  • Відкидний нажимний. Відкривається під кутом до 30° після натискання на дверцята у місці розташування замків. Нижня частина кришки при цьому зафіксована. Якщо кута огляду чи місця для маніпуляцій із прихованими приладами при відкриванні недостатньо, кришку можна зняти повністю, підтягнувши її вгору.
  • Зсувний нажимний. Відкривається після натискання на дверцята в місцях розташування замків висуванням кришки з ревізійного отвору перпендикулярно стіні на 120 - 150 мм та зміщенням в сторону на всю ширину ревізійного отвору. Закривається люк у зворотному порядку. Люк може бути як з лівостороннім, так і з правостороннім способом відкривання, залежно від того, як він буде встановлений.
  • Поворотно-зсувний. Люк відкривається після натискання на площину дверцят. При відкриванні кришка висувається вперед зі стіни, після чого її можна зсунути в бік або повернути під прямим кутом до ревізійного отвору.  При необхідності люк можна відкрити присоскою. До рами люка кріпляться спеціальні роликові нажимні замки, що робить процес закривання дверцят люка м'яким і плавним.
  • Розпашний (під присоску). Кришка люка виводиться зі стіни на себе, а потім відкривається ліворуч чи праворуч за допомогою присоски, що входить у комплект. Використовується виключно для оздоблення гладкою плиткою. 

Стінові люки-невидимки під оздоблення фарбою, шпалерами та іншими подібними матеріалами з невеликим навантаженням на площину дверцят відрізняються наступним способом відкривання :

  • Відкидний з утримувачами, що розташовані по обидві сторони у верхній частині конструкції та запобігають випадінню дверцят. Нижня частина дверцят при цьому залишається зафіксована у рамі люка.   
  • З’ємний люк відкривається після натискання в місцях розташування замків. При цьому, дверцята відкриваються на кут до 30° і виймаються.
  • Розпашний люк відкривається після легкого натискання на дверцята з боку розташування замків.

Дверцята люків складаються з металевої рами і гіпсоволокнистої плити,  що дозволяє наклеювати на неї різні оздоблювальні матеріали – від усіх різновидів та текстур керамічної та кам’яної плитки до шпалер та інших декоративних покриттів.

Всі моделі люків мають дуже широку розмірну сітку, а також, при необхідності, є можливість замовити Ваш індивідуальний розмір люка.

Асортимент нашого інтернет-магазину постійно поповнюється, тому в даному розділі Ви завжди купите саме те, що максимально відповідає Вашим потребам та фінансам, а наші менеджери допоможуть визначитися з вибором та нададуть фахову консультацію.