0
0

Кліматичні панелі

Кліматичні панелі EFFI - це універсальна система для створення температурного комфорту в приміщеннях. Крім високоефективного опалення, стельові клімат-панелі можуть бути використані і для охолодження. Клімат-панелі можуть працювати цілий рік, в будь-який сезон, створюючи потрібний комфорт в потрібний момент.

Важливою перевагою клімат-панелей є можливість роботи з абсолютно будь-яким джерелом тепла: газовим або електричним котлом, твердопаливною системою або тепловим насосом, з магістральними мережами опалення. Немає залежності від ціни конкретного енергоносія, є можливість вибору найбільш вигідного варіанту.

Кліматичні панелі особливо ефективні у великих і високих приміщеннях: виробничих цехах, складських приміщеннях, на спортивних і концертних майданчиках, торгових і виставкових приміщеннях. Безпечні клімат-панелі можуть бути застосовані в приміщеннях з підвищеною категорією пожежної та вибухопожежної небезпеки, вони прекрасно підходять для лікарень, дитячих садочків і шкіл.

 

Якщо ви готові замовити систему кліматичний панелей EFFI - заповніть, будь ласка, наш опитувальник:

 
Панелі EFFI

Принцип роботи

Сонце є джерелом всього живого на Землі. Без сонячного світла і тепла виникнення і розвиток життя на планеті було б неможливим. Завдяки розвитку технологій, сьогодні у людства є можливість використовувати максимально подібне до Сонця джерело тепла.

Для передачі тепла клімат-панелі використовують, подібні сонячним, інфрачервоні промені. Такі промені не втрачають тепла, коли проходять через повітря і повністю доносять енергію до одержувача. Найкраще такий ефект помітний взимку, коли на морозі ви можете зігрітися в сонячних променях. Повітря навколо вас має від’ємну температуру, проте промені сонця все одно несуть крізь нього тепло.

Класичні системи опалення використовують повітря для перенесення тепла. Але навіщо витрачати ресурси на нагрів повітря, якщо можна нагрівати приміщення безпосередньо? Клімат-панелі обігрівають всі доступні їм поверхні і тіла в приміщенні безпосередньо, минаючи стадію нагрівання повітря. Це дозволяє знизити середню температуру в приміщенні, бо людина буде отримувати тепло безпосередньо, так, ніби вона знаходиться в променях сонця. Таке зниження середньої температури, в свою чергу, дозволяє сильно скоротити споживання енергоресурсів. Панелі EFFI

Переваги:

 • Унікальною властивістю клімат-панелей є можливість створення індивідуальних температурних режимів в рамках одного приміщення. Розташувавши панелі певним чином, можна створювати клімат саме там, де він потрібен.
 • Система не вимагає якого-небудь обслуговування. Високоякісні кліматичні панелі витримують робочу температуру і тиск протягом десятиліть.
 • Клімат-панелі прості в монтажі. Крім того, існує можливість і швидкого демонтажу системи, наприклад, для установки в іншому приміщенні. Після демонтажу система може бути знову зібрана і повторно використана без втрати ефективності.
 • Ми надаємо широку і гнучку програму гарантії на клімат-панелі. При дотриманні певних умов ви можете отримати спеціальну гарантію на кліматичні панелі EFFI.
 • Клімат-панелі EFFI, на відміну від інших кліматичних систем, виключають паразитний рух повітря, через який в приміщенні постійно циркулюють частинки пилу і інші суспензії. Кліматичні панелі кардинально знижують запиленість приміщень, крім того, знижуються витрати на нагрів притяжного повітря в системі вентиляції.
 • Термін виготовлення і постачання українських кліматичних панелей EFFI максимально скорочений. Існує можливість виготовлення клімат-панелей нестандартних типорозмірів, в будь-якому кольорі за стандартом RAL, з зображеннями, візерунками, написами.
 • Кліматичні панелі можуть працювати з відносно низькою температурою теплоносія, від 35°С. Це дозволяє застосовувати їх в приміщеннях з підвищеною категорією пожежної та вибухопожежної небезпеки, а також у відносно невисоких приміщеннях. Безпечні клімат-панелі ідеально підходять для дитячих садків, шкіл та лікарень.
 • Клімат-панелі EFFI є повністю безшумною системою опалення та охолодження. У них немає рухомих елементів або механізмів, які створюють шум.
 • При використанні клімат-панелей немає потреби в нагріванні всього об'єму повітря в приміщенні, тепло або холод передаються безпосередньо туди, де вони потрібні. Така ефективність призводить до високої економії енергоресурсів.
 • Завдяки розташуванню на стелі, кліматичні панелі не займають корисної площі в приміщенні. З'являється можливість ефективно використовувати кожен квадратний метр.
 • Головна перевага екологічних клімат-панелей EFFI - більш ефективне споживання енергоресурсів у порівнянні з іншими системами опалення та охолодження приміщень.
 • Інвестуючи в енергозберігаючу систему клімату, ви знижуєте свої витрати, підвищуючи ефективність підприємства.

Для розрахунку вартості та конфігурації системи кліматичних панелей для вашого об'єкту дайте, будь ласка, відповіді на запитання нашого опитувальника: