0
0

RainWay

Водостічна система RainWay

Водостічна система Rainway (Ренвей або Рейнвей) – це 100% український продукт, який виготовлений на сучасному обладнанні з високоякісної сировини. 13 років безперебійного виробництва дали змогу завоювати велике коло прихильників та змонтувати тисячі водостічних систем по всій Україні. Контроль на кожному етапі виробництва дозволяє з впевненістю сказати, що купивши Rainway ви отримаєте якість за помірну ціну.


Дах вашого будинку є унікальним. Водостічна система Rayway допоможе підкреслити цю унікальність. Якщо дах складається більше ніж з двох площин (так званий «ламаний дах»), то ми підберемо для Вас всі елементи, які забезпечать водовідведення та вбережуть стіни від намокання.
Водостічна система RainWay пропонується в двох типорозмірах:Будинки з площею покрівлі більше 100 м2, але не більше 5 поверхів
Перетин жолоба: 130 мм
Діаметр труби: 100 мм 
Малі архітектурні форми - альтанки, дашки, гаражі, а також будинки з площею покрівлі менше 100 м2
Перетин жолоба: 90 мм
Діаметр труби: 75 мм


Варіація кольорів водостічної системи RainWay: 

Водостічна система Rayway має широку гаму кольорів: білий, сірий, зелений, цегловий, коричневий, червоний та чорний. Ви можете вибрати саме той єдиний, який підкреслить дах Вашого будинку, або навпаки зіллється із кольором покрівлі.

Виберіть колір


Гарантії: 


Дуже важливо є те, що Ваша впевненість у якості забезпечується 10 річною гарантією від виробника. Ви запитаєте: «А ціна? Дорого?». Ми з впевненістю відповімо: «Ціна є невисокою». Незважаючи на жорсткий контроль на виробництві, новітнє обладнання, високоякісну сировину водостічна система RainWay виробляється в Україні для широких верств (кожному по кишені). Замовляйте Rainway в інтернет магазині ecobud.in.ua і Ви отримаєте якісну водостічну систему з гарантією та за помірну ціну.