0
0

Тепла підлога


Тепла підлога в наш час уже не є чимось із розряду  ноу-хау, чи вибаганками заможних людей. Встановлення обігріву підлоги несе в собі ряд переваг - від економії електроенергії на обігріві до забезпечення додаткового комфорту та затишку вашої оселі. Система сумісна з різними типами покриття: лінолеум, ковролін чи плитка. В залежності від покриття підлоги, типу будинку та потреб існують різні типи теплої підлоги. Що обрати -  водяна або електрична тепла підлога ?

Коли виникає необхідність утеплити своє житло, перше питання яке виникає у людини - як зекономити? Це логічна потреба, адже усі методи утеплення будівлі виникають якраз з необхідності економії. При виборі теплої підлоги, важливим аспектом є не стільки сама технологія обігріву, скільки затрати на встановлення та використання системи.

    Справедливо буде сказати, що електрична тепла підлога в рази дешевша, якщо говорити про встановлення. По суті, електрична тепла підлога складається із кабелів, плівки та матів, а також контролера. У свою чергу, для водяної теплої підлоги знадобляться труби, колектор, підвід води та котел, що вартує дорожче. Проте, затрати на встановлення можна відшкодувати за час використання, так як газ та інші теплоносії більш економічні ніж опалення електроенергією.
Переваги електричної теплої підлоги

У яких же випадках електрична тепла підлога буде більш виправданим вибором? По-перше, якщо будинок використовується періодично. Наприклад, ви приїжджаєте тільки у вихідні дні, і хочете швидко нагріти приміщення. З водяною теплою підлогою вам довелося б підтримувати температуру теплоносія постійно, щоб уникнути замерзання води в трубах.

Електрична тепла підлога також зручна в якості доповнення до основної системи опалення на базі твердопаливного котла. Бувають ситуації, коли в будинку потрібно підтримувати температуру, а додавати дрова в камін зовсім нікому.

Переваги водяної теплої підлоги

Розглянемо ситуації, коли водяна тепла підлога більш зручна у використанні, ніж електрична. В першу чергу, це стосується будинків, в яких проживають постійно і використовують для опалення газовий або твердопаливний котел.