0
0

Обігрівачі FLYME

Paneli FLYMEСистема електроопалення з керамічних панелей FLYME найбільш передова розробка у сфері альтернативного опалення сьогодні.

 

Технологія FLYME поєднує два типи обігріву - інфрачервоний і конвекційний. Поєднання двох типів обігріву у декілька разів зменшує споживання електроенергії і витрати на обігрів будь-яких приміщень. Особливістю більшості панелей є вбудований програматор.

 

Інфрачервоний обігрів.

Це потік тепла, який випромінює нагріта до 950 °С кераміка. Він прогріває предмети в зоні його дії. М'яке приємне тепло і комфорт відчуваються відразу після включення панелі.

 

Конвекційний обігрів.

Це природний рух потоку нагрітого опалювальним приладом повітря. У тепловому коридорі корпусу панелі FLYME відбувається швидкий нагрів повітря. Завдяки спеціальній конструкції корпусу приладу теплова енергія не використовується на нагрів зовнішньої стіни.

 

Вбудований електронний програматор.

Точний вимір температури повітря електронним термодатчиком і миттєвою реакцією на її зміни. Усі існуючі механічні терморегулятори або окремо розташовані програматори працюють з погрішністю виміру температури в 1-4 градуси і затримкою включення до 10 секунд. Це означає, що система опалювання FLYME працює за часом менше інших систем.

 

Саме завдяки переліченим перевагам, система опалювання FLYME відрізняється від інших систем високою економічністю, ефективністю і довговічністю та легко підтримує комфортний мікроклімат в приміщенні.