0
0

Нагрівальні кабелі Devi

    


    Комплект «тепла підлога» складається з наступних елементів: нагрівальні кабелі або мати, терморегулятори і допоміжні монтажні аксесуари. Нагрівальні кабелі потужністю до 20 Вт на погонний метр використовуються в системах опалення прямої дії. В цьому випадку кабель монтується в нижній шар цементної стяжки, товщина якого становить до 50 мм. Кабель закріплюється за допомогою монтажної стрічки, яка значно спрощує монтаж. Щоб досягти максимальної економічності і комфорту всієї системи рекомендується застосовувати терморегулятори з інтелектуальним таймером.    

    Нагрівальні кабелі Devi випускаються певної фіксованої довжини. Різати, нарощувати нагрівальну частину кабелю забороняється. Скорочувати або подовжувати допускається тільки "холодний кінець"

     Зручність застосування кабелю полягає не тільки в потужності, що дозволяє використовувати це джерело тепла для нагріву підлоги або в якості основного опалення. Кабелі часто встановлюються локально для обігріву водопровідних труб або дахів будинків. Тому конструкція повинна відрізнятися стійкістю до води, температури, агресивного впливу навколишнього середовища. Нагрівальний кабель devi володіє достатньою потужністю і надійною ізоляцією, що дозволяє використовувати його в будь-яких умовах.

  Існує кілька різновидів кабелів DEVI - двожильний, одножильний і саморегулюючий. Кожен варіант призначений для певних цілей. Кабелі відрізняються пластичністю, надійністю і довговічністю. Можна використовувати DEVI для нагріву водопроводу, ізоляція робиться з нетоксичних матеріалів.

DEVIflex 18T (DTIP-18)

DEVIflex 10T (DTIP-10)

DEVIbasic 20S