0
0

Люк-невидимка підлоговий ревізійний UkrLuki Ф'ЮЖН зі з'ємною кришкою 800x800

Відгуки:
(0)
 • Виробник: UkrLuki
 • ID товару: 19988
 • Наявність: Є в наявності
5 497.00 грн
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Спосіб оздоблення: Будь-якими матеріалами
Вид: Підлоговий люк
Ширина люка, мм: 800
Довжина люка, мм: 800
Гарантія: 5 років на замки
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Відгуків (0)
 • Питання (0)

Підлоговий люк-невидимка модельного ряду  Ф'ЮЖН 800х800 мм – це ревізійний люк прихованого монтажу, який успішно використовується в підлозі чи перекриттях. Цей люк відрізняється від інших ревізійних люків своєю конструкцією відкривання - зйомна кришка піднімається вверх за допомогою спеціальних скоб-вкруток, а також люк може мати в комплектації поворотні замки закривання. Особливістю даної моделі є дві модифікації кришки – для більш надійного наклеювання оздоблювального матеріалу на поверхню.

 

Вдало декоруються всіма видами сантехнічної керамічної та кам'яної плитки - грес, мозаїка, керамограніт, мармур, природний камінь; іншими видами підлогового покриття - лінолеум, ковролін, всі види ламінату, паркет, паркетна дошка.

Використовується тільки для внутрішніх приміщень.

 


Переваги:

 • два види кришки  - для надійного наклеювання оздоблювального матеріалу.
 • гумовий ущільнювач для герметичного закривання.
 • міцна конструкція.
 • зберігає естетичний вигляд приміщення, повністю виконуючи при цьому свої функції.
 • можливість застосування широкого асортименту покриття на кришку люка.
 • можливість виготовлення люка під індивідуальний розмір.

 

 

Особливості конструкції:

Підлоговий ревізійний люк  являє собою  зовнішню раму розміром 800х800 мм, яка виготовлена зі стального кутового профілю та вкомплектована кришкою, зробленою із прямокутного профілю розміром 20х40 мм.
Кришка люка має  дві різних модифікації.


Перша модифікація кришки використовується для фіксації керамічної плитки чи мозаїки та має вигляд зварної сотової ферми з стальної труби, що підсилена зварною хрестовиною. Ферма має структуру сендвіча: між двома стальними оцинкованими листами товщиною 1 мм знаходиться шар базальтового теплоізоляційного матеріалу. Кришка по периметру має бортик з квадратної труби, що утворює площину для заливки клейових чи цементних сумішей. Щоб суміш розподілилась по поверхні рівномірно, конструкція передбачає дротяну обрешітку діаметром 3 мм. Кришка люка набуває необхідної жорсткості та стійкості до скручування і деформації після заповнення стяжково-клейовою сумішшю. Це робить поверхню кришки стійкою до навантажень та гарантує міцне зчеплення з оздоблювальними матеріалами.


Друга модифікація кришки – це вставлена в раму кришки OSB-плита товщиною 15 мм, що забезпечує надійне приклеювання матеріалів типу ковролін, лінолеум, паркетна дошка, ламінат.


Низ зовнішньої рами обварено квадратною трубою 15х15, яка утворює посадкове місце для рамки кришки. Щоб кришка щільно прилягала до рами та не пропускала повітря, передбачено гумовий ущільнювач по внутрішньому периметру  зовнішньої рами.

 

Основні зовнішні металічні деталі люка мають подвійний захист від корозії. В якості грунтуючого шару застосовано фосфатування поверхні для виключної міцності, а основне покриття нанесене порошковим методом з наступною полімеризацією фарби у гарячій печі. Такий спосіб фарбування дозволяє використовувати люки у вологих приміщеннях.

 

У люках Ф'ЮЖН з стороною до 550 мм механізм відкривання оснащений одною різьбовою втулкою, що знаходиться в центрі кришки. Люки утримуються в ревізійному отворі під власною вагою. Люки зі стороною від 550 мм і більше мають по дві різьбові втулки, що розміщені по діагоналі кришки, а також оснащені двома поворотними замками.

 

Щоб відкрити люк, кришку треба підняти фронтально вверх та відставити в сторону. Для відкривання і закривання люка в комлектацію в залежності від розміру входить одна чи дві ручки-вкрутки М12, які вкручуються у різьбові втулки.

Важливо! При монтажі підлогового покриття потрібно уважно співставити та відмітити точки місцезнаходження втулок на приклеюваній до кришки поверхні перед висвердлюванням отворів. При бажані отвори можна замаскувати, для цього існують спеціальні нержавіючі  заглушки на різьбі.

Для закриття люка потрібно вставити кришку назад у отвір з допомогою підйомних ручок, викрутити їх, закрити люк поворотними ручками, в замкові отвори вставити декоративні заглушки.

 

 

Монтаж люка:

Монтувати люк можна двома способами, в залежності від стану перекриття, у яке монтується люк.

Старе перекриття.

Якщо в старому перекритті вже є готовий отвір для люка, можливо замовити потрібний індивідуальний розмір люка на виробництві. Інакше потрібно пробивати отвір з допомогою перфоратора та підлаштовувати його під розмір існуючого люка. Раму люка необхідно виставити в отворі строго горизонтально та так, щоб кришка люка була врівень з підлогою, використовуючи при цьому деревяні бруски  та інші подібні матеріали для розпорок. Після цього слід висвердлити місце для закладних прутів, до яких буде приварена зовнішня рама люка. Якщо можливості створити місце для закладних прутів немає, монтаж люка відбуватиметься за допомогою дюбелів підвищеної міцності, віконних чи дверних анкерів. Для цього в рамі люка потрібно просвердлити отвори відповідного діаметру з потаємними фасками.


Нове перекриття.

В цьому випадку отвір для люка готується з нуля. Виготовляється опалубка, яка максимально точно відповідає розміру рами, та передбачається встановлення закладних елементів (металічного кутника, сталевої смуги тощо), до яких можна буде приварити чи прикрутити раму. Необхідно слідкувати за дотриманням однакового рівня між поверхнею кришки люка та основним перекриттям.

В обидвох випадках при монтажі слід передбачити та залишити ззовні рами люка простір не менше двох сантиметрів для проведення подальшої чистової заливки, щоб надійно закріпити вмонтований люк цементно-клейовим розчином.

Після того, як раму люка надійно зафіксовано, у випадку з використанням кришки типу сендвіч, проводяться роботи по заповненню поверхні кришки стяжковим розчином, який буде основою для керамічної плитки чи мозаїки. Контрольну кінцеву заливку поверхні кришки слід проводити при закритих замках. Після повного висихання цементно-клейової суміші навколо рами та у кришці люка можна проводити процедуру оздоблення поверхні підлоги чи перекриття.  


Pевізійні підлогові люки ФЮЖН мають широкий спектр використання як у приватній сфері будівництва, так і в будівництві комерційного призначення. Адже таким люком можна облаштувати вхід у підвальне приміщення, міні-погреб чи вхід у цокольний поверх, вони забезечують доступ до інженерних комунікацій в підлогах супермаркетів, ресторанів, водних спорткомплексів, спа-салонів, автомийок, гаражів, СТО, спорудах промисловго призначення.

  

Номінальний розмір люка відповідає  розміру технологічного отвору, куди його буде вмонтовано.

 

підлогові люки, UkrLuki

Характеристики
Ревізійні люки
Спосіб оздоблення Будь-якими матеріалами
Вид Підлоговий люк
Ширина люка, мм 800
Довжина люка, мм 800
Гарантія 5 років на замки
Країна виробник Україна
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Нові надходження