0
0

Самопідйомний люк-невидимка "Оскар Преміум" 1100x1100 UkrLuki

Відгуки:
(0)
  • Виробник: UkrLuki
  • ID товару: 19991
  • Наявність: Є в наявності
14 995.00 грн
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Спосіб оздоблення: Плиткою
Вид: Підлоговий люк
Ширина люка, мм: 1100
Довжина люка, мм: 1100
Гарантія: 5 років на замки
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Люк-невидимка UkrLuki "Оскар Преміум" 1100х1100 - люк для підлоги на газових амортизаторах, який служить для забезпечення легкого і швидкого доступу до інженерних комунікацій розташованих нижче рівня підлоги або в підвал.


Підлоговий люк Оскар Стандарт відноситься до серії легких самопідйомних люків на газових амортизаторах з 5-річною гарантією на замки. Він спроектований для установки в міжповерхові перекриття при облаштуванні погребів і підвалів, колодязів і технологічних приямків чи оглядових ям.


Підлоговий люк встановлюється в перекриття з будь-яких матеріалів. Спосіб кріплення люка повинен забезпечувати його надійну фіксацію в отворі. Щоб виключити внутрішнє напруження у всій конструкції, люк встановлюється і закріплюється в отворі зі знятими амортизаторами. При установці люка необхідно поєднати площину кришки закритого люка з площиною підлоги. Люк необхідно надійно закріпити за допомогою зварювання, болтів, анкерів або будь-яким іншим способом, відповідним для конкретної ситуації. Після установки периметр рами люка потрібно зміцнити міцним цементно-клейовим розчином.


Облицьовується люк керамічною плиткою, мозаїкою, керамогранітом, мармуром, або будь-яким іншим плитковим покриттям. Облицювання можна проводити після повного затвердіння розчину в зазорі між рамою люка і прорізом. Також необхідно передбачити два отвори під ручку-ключ для відмикання замка і ручку, яка вкручується для підйому кришки люка. У плитці, яка встановлена з боку петлевого вузла обов'язково потрібно зробити фаску 45° по внутрішній кромці. Це необхідно для мінімізації міжплиточних швів в цьому місці. Після установки амортизаторів і укладання плитки необхідно в цілому перевірити роботу люка на відкривання і закривання.

Характеристики
Ревізійні люки
Спосіб оздоблення Плиткою
Вид Підлоговий люк
Ширина люка, мм 1100
Довжина люка, мм 1100
Гарантія 5 років на замки
Країна виробник Україна
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Нові надходження