0
0
0

Рекуператор Вентс Соло РА1-35-9 Р (Домовент Соло)

-18%
Акція
Рекуператор Вентс Соло РА1-35-9 Р (Домовент Соло)
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Vents
  • ID товару: 13817
  • Наявність: Є в наявності
2 889 грн
3 533 грн
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Ефективність рекуперації, %: 85
Тип теплообмінника: Керамічний
Діаметр робочого модуля, мм: 103
Діаметр монтажного отвору, мм: 120
Кількість режимів: 2

    Рекуператор VENTS SOLO РА1-35-9 Р (Домовент Соло) - являє собою механічний припливний клапан з рекуперацією тепла до 85%. Невелика ціна на пристрій обумовлено відсутністю блоку управління пристроєм, включення пристрою відбувається вмикачем на кабелі живлення. Також можлива зміна продуктивності за допомогою мотузкового перемикача.

    Провітрювач призначений для забезпечення припливно-витяжної вентиляції кімнати квартири, офісу або іншого приміщення. Пристрій використовується в тих випадках, коли з різних причин немає можливості встановити приточно-витяжну систему вентиляції з системою повітропроводів.

Технічні характеристики рекуператора

ПараметрВеличина
Напруга, В
230
Максимальна потужність, Вт
1,36-1,89
Струм, А0,031/0,034
Продуктивність в реверсивному режимі, м3/год
46
Рекуперація, %до 85
Рівень шуму на відстані 3 м, дБ(А)
27-32
Захист, клас
IP 24
Температура переміщуваного повітря, С-30 до +50

Довжина робочого модуля (регульована), см30,5-38


З чого складається рекуператор:

    Провітрювач Вентс Соло РА1-35-9 Р складається з вентилятора, керамічного рекуператора, двох фільтрів, пластикового каналу, зовнішнього ковпака і лицьової решітки. У пластиковому каналі діаметром 106 мм і регульованою довжиною 305-380 мм розміщуються фільтри, рекуператор і вентилятор. З боку вулиці на канал встановлюється зовнішній ковпак, з боку кімнати лицьова решітка.

Вентилятор

    У пристрої використовується реверсивний вентилятор з ЄС-мотором осьового типу. У двигуні вентилятора використовуються кулькові підшипники з ресурсом роботи 20000 годин. Завдяки використанню ЄС-електродвигуна у провітрювача низьке енергоспоживання - всього 1.89 Вт за годину. Також в електродвигуні встановлено термозахист від перегріву, який автоматично вимкне вентилятор в разі перевищення максимальної температури.

Рекуператор

    В системі використовується керамічний рекуператор з ефективністю рекуперації до 85%. Рекуператор являє собою циліндр з великою кількістю отворів невеликого перерізу. Кераміка, з якої виготовлений рекуператор, володіє дуже високим коефіцієнтом тепловіддачі.

Фільтр

    У провітрювачі Соло встановлено два фільтри круглого перетину. Фільтр встановлений з боку вулиці, очищає припливне повітря від пилу і комах, фільтр, встановлений з іншого боку рекуператора захищає рекуператор з боку кімнати. Клас фільтрації G3. Фільтри потрібно періодично чистити для збереження продуктивності пристрою і захисту пристрою від засмічення.

Решітка

    Для забору свіжого повітря з вулиці використовується припливно-витяжний пластиковий ковпак. Для подачі повітря в приміщення з боку кімнати на провітрювачі встановлена плоска лицьова решітка.

Керування


Рекуператор обладнаний вимикачем на проводі живлення з вилкою і перемикачем швидкостей.

Габаритні розміри

Габарити рекуператора Вентс Соло

РозміриLL1L2BB1D
мм305-3803084150153106

Сервісне обслуговування

    Технічне обслуговування полягає в обслуговуванні елементів провітрювача від пилу, очищення та заміну фільтрів.

     Фільтри чистяться не рідше одного разу на 3 місяці або раніше, в залежності від ступеня засмічення фільтрів. Періодичність залежить від місця установки провітрювача. Наприклад, на вулицях з великим дорожнім трафіком засмічення фільтра відбувається в три рази швидше, ніж в приватному будинку за межами міста.

Фільтри можна чистити пилососом і мити. Термін служби фільтрів - 3 роки. Якщо фільтр вийшов з ладу, ви можете замовити новий фільтр у продавця обладнання. Не рідше 1 разу на рік необхідно проводити очищення рекуператора за допомогою пилососа.

примусова вентиляція, IQ energy, рекуператор

Характеристики
Примусова вентиляція
Ефективність рекуперації, % 85
Тип теплообмінника Керамічний
Діаметр робочого модуля, мм 103
Діаметр монтажного отвору, мм 120
Кількість режимів 2
Система керування Мотузковий перемикач
Об'єм вентиляції, куб.м/год 35
Потужність, Вт/год 1,36-1,89
Мінімальний рівень шуму, dB 27
Довжина робочого модуля, см 30,5 - 38
Країна виробник Україна
Гарантійний термін, міс. 24
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Нові надходження