Рекуператор SmartStream M150 WiFi

Рекуператор SmartStream M150 WiFi

Рекуператор СмартСтрім М150 - свіже повітря та здоровий мікроклімат Вашої оселі!

 

SmartStream М150 оснащений WI-FI модулем, завдяки якому ви можете здійснювати керування приладом використовуючи мобільний телефон, планшет або ноутбук.

Рекуператори SmartStream комплектуються двома вентиляторами на гідродинамічних підшипниках. Завдяки цьому досягається мінімальний шум при роботі, яка не буде заважати навіть в спальній кімнаті. Також підвищується ресурс роботи вентиляторів до 4 разів у порівнянні з іншими.

Відмінною особливістю нового модельного ряду рекуператор SmartStream - стала досконала система діафрагмового балансування діаметра отвору вентиляційного каналу. Ця система допоможе Вам зберегти ще більшу кількість тепла, зменшить вплив сильного вітру і дасть можливість налаштувати продуктивність в кімнатах площею від 10 м2.

Рекуператор SmartStream M150 Wi-Fi має ряд основних режимів роботи:

  1. Енергозберігаючий режим - стандартний режим з продуктивністю 25 м3 на годину.
  2. Нічний режим - відмінно оптимізований для сну, тому що є практично безшумним. Час роботи циклу задається програмою, спеціально розрахованою для максимального збереження тепла.
  3. Режим витяжки - якщо вам необхідно терміново видалити неприємний запах або ж просто видалити відпрацьоване повітря, то використання режиму витяжки допоможе впоратися із завданням. Вам достатньо підключитися до рекуператора і натиснути відповідну кнопку на смартфоні. Даний режим має захист і обмежений в часі, після проходження витяжного циклу рекуператор продовжить роботу в попередньому режимі.
  4. Балансувальна діафрагма - дає можливість врівноважити тиск між приміщенням і вулицею для досягнення максимального комфорту.

Основний алгоритм роботи рекуператорів SmartStream М150 - це почергове включення вентиляторів на витяжку і приплив, час роботи яких задається програмою в залежності від режиму.

Першим циклом є витяжка, під час якого видаляється відпрацьоване повітря з приміщення, яке проходить через алюмінієвий теплоакумулятор. Теплообмінник накопичує в собі тепло з повітря, яке виводиться з приміщення.

Наступний цикл - припливний, під час якого охолоджене повітря з вулиці подається в приміщення через рекуператор тепла, одночасно нагріваючись.

Технічні характеристики:

 Діаметр рекуператора150 мм
 Діаметр монтажного отвору162 мм
 Мінімальна довжина рекуператора350 мм
 Кількість режимів3

 Продуктивність режимів:

 Нічний

 Енергозберігаючий (основний)

 Витяжка

 

16 м3/год

25 м3/год

50 м3/год

 Рівень шуму, дБ 14 / 19 / 25 

 

Потреба в рекуператорі зумовлена необхідністю поліпшення мікроклімату в приміщенні. При заміні вікон на металопластикові і утепленні будинку пінопластом, порушується природний повітрообмін. Наслідками цього будуть накопичення вологи в кімнаті, що призведе до вогкості і утворення грибка, та нестача свіжого повітря (кисню).

При постійній роботі, рекуператор СмартСтрім забезпечує повноцінну заміну повітря в кімнаті (до 10 циклів оновлення повітря протягом доби).

Монтаж рекуператорів СмартСтрім.

Основною вимогою до монтажу рекуператора є наявність отвору в стіні. Його можна зробити як самостійно, якщо ремонт не готовий, так і звернутися до фахівця, який зробить отвір спеціальним алмазним буром. Зазвичай такий монтаж проходить без пилу, і єдине, що залишиться - це отвір від кріплення станини буру до стіни. Рекуператори монтуються в стіну під нахилом близько 3° в бік вулиці.

Оптимальний діапазон монтажу рекуператорів від 5 до 30 см від стелі - цей повітряний пласт має найбільшу кількість тепла, а це дає можливість ефективніше прогрівати теплоакумулятор.

Так само хочемо підкреслити, що рекуператори SmartStream максимально зручні в монтажі, а комплектуючі для монтажу будь-якої складності можна придбати в будь-якому будівельному супермаркеті.

Базовий гарантійний термін складає 12 місяців, але, при реєстрації серійного номеру рекуператора на офіційному сайті виробника, збільшується до 2 років.

Примусова вентиляція
Країна виробникУкраїна
Ефективність рекуперації, %65 - 89
Тип теплообмінникаАлюмінієвий
Діаметр труби, мм150
Діаметр монтажного отвору, мм162
Кількість режимів3
Система керуванняWiFi
Об'єм вентиляції, куб.м/год50 - 60
Потужність, Вт/год2,5
Рівень шуму, db14 / 19 / 25
Довжина робочого модуля, см35
Гарантійний термін, міс.24

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Безкоштовна доставка!

Безкоштовна доставка в будь-яку точку України

  • Виробник: SmartStream
  • Модель: 150 WiFi
  • Наявність: Є в наявності
  • ID товару: 13508
  • 4300.00 грн

Доступні варіанти

Теги: примусова вентиляція, рекуператор

Залишити відгук  ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
2 голосів
100% 2 позитивних
2