0
0

Рукав для зберігання зерна SILO TECH 230 мікрон, 2,74х60 м

Відгуки:
(0)
 • Виробник: POLITIV
 • ID товару: 20056
 • Наявність: Є в наявності
35 059.76 грн
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Продукт: Рукав зерновий
Колір: Білий
Довжина, м: 60
Ширина, м: 2,74
Країна виробник: Ізраїль
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Відгуків (0)
 • Питання (0)

Зерновий рукав SILO TECH – це інноваційний на ринку України продукт від ізраїльського виробника POLITIV. Він представляє собою багатошарову міцну, еластичну та стійку до УФ опромінення плівку у вигляді рукава, функцією якого є зберігання великих об’ємів (до 200 т) зерна, силосу та іншої продукції сільського господарства.


Рукава SILO TECH виготовляються з якісної первинної сировини на надсучасних багатошарових екструдерах із застосуванням якісних УФ стабілізаторів. Завдяки цьому зернові рукава SILO TECH слугують надійним захистом при зберіганні продукції, характеризуються високими показниками еластичності та міцності.


Рукава зернові SILO TECH використовуються як для тимчасового, так і для тривалого зберігання великих об’ємів (до 200 т в 1 рукаві) зернових (пшениця, ячмінь, соняшник, кукурудза, рис, соя тощо) та кормів (фуражі, жом, зелена маса).


Для забезпечення тривалого та якісного зберігання продукції в рукаві і запобігання перегріву через високі зовнішні температури, рукава для зберігання зерна мають двокольорову будову: білий колір зовні відбиває сонячне випромінювання, стаючи на заваді перегріванню самого рукава та його вмісту, а внутрішній чорний шар - перешкоджає проникненню сонячного світла в середину та запобігає псуванню продукції. 


При зберіганні продукції в зернових рукавах відбувається процес «самоконсервації». Завдяки тому, що в процесі дихання поглинаються залишки кисню, рукав заповнюється вуглекислим газом і гинуть усі аеробні організми та мікроорганізми, через декілька діб в рукаві утворюється анаеробне середовище. Надзвичайно важливим є те, що рукав, завдяки багатошаровій структурі та якісному інноваційному виготовленню, має низький показник проникності кисню. Рукав є стійким до кислот і газів, які можуть утворюватися біологічним шляхом під час зберігання біомаси.


Термін зберігання зернових культур або кормів напряму залежить від фізичних властивостей закладеної у рукав продукції і коливається від 1 до 18 місяців, в залежності від вологості продукції та зовнішньої температури. Після збору врожаю з поля та очікуючи черги на зерносушильному елеваторі, вологе зерно можна зберігати в рукаві до декількох місяців. Сухе зерно можна зберігати триваліший час - до 18 місяців, тобто до самого моменту продажу, шукаючи найвигіднішу пропозицію. Під час зберігання в рукавах зерно проходить стадію післязбирального дозрівання зерна. Використання зернових рукавів суттєво підвищує мобільність переробки, якість отриманого врожаю та прибутковість.


 

Переваги:


 • рівномірна щільність
 • стійкість до розривів та проколів
 • гарантія УФ стабілізації до 24 місяців
 • довговічність

 • ізраїльські технології
 • багатошарова структура
 • низька проникність кисню
 • процес «самоконсервації» продукції


Для зберігання продукції в зернових рукавах знадобляться: 


 • зерновий рукав SILO TECH  
 • причіпний завантажувач зерна у зерновий рукав потрібного діаметру
 • трактор серії не менше МТЗ 80 (82) 
 • причіпний зерноперевантажувач з трактором 
 • причіпний розвантажувач зерна з зернового рукава 
 • зерновоз для прийому вивантаженого зерна. 


 

Інструкція по роботі з зерновими рукавами:


Рукав слід розміщувати на рівній твердій поверхні без каміння, грудок землі, залишків рослинності та інших виступаючих предметів: асфальтована поверхня, ущільнений ґрунт тощо.

Поруч не повинні знаходитися залишки трави чи стерні, задля убезпечення розповсюдження можливої пожежі на рукав, також варто розміщати подалі від дерев, оскільки відірвана гілка може пошкодити рукав та порушити процес правильного зберігання продукції. Не варто розташовувати рукави там, де вони будуть перешкоджати потокам дощової чи талої води, або в місці, де можливий збір та застій води.

При наявності суттєвого нахилу, рукави слід розміщати та заповнювати, починаючи від нижньої і до верхньої точки. 


При розміщенні рукава на завантажувальному пристрої, згідно з інструкцією до самого пристрою, потрібно стежити, щоб маркування та лінії вимірювання ступеня розтягування знаходились на бічній поверхні рукава. Перед початком завантаження зерна слід стягнути кілька метрів рукава з завантажувального пристрою та міцно зав’язати кінець рукава, підгорнувши його під сам рукав. Розпочати завантаження рукава, слідкуючи, щоб в середині не залишалося повітря, а сам рукав мав помірне розтягування.

Ступінь розтягування необхідно постійно контролювати за допомогою маркерної лінійки. У холодний час та при вологості до 65% відсоток видовження не повинен перевищувати 10%.

При температурі повітря понад 40 °С та вологості понад 65%, відсоток розтягування не повинен перевищувати 6,5%. Чім вища температура закладання продукції, тим меншим має бути відсоток розтягування.


Кожен рукав комплектується маркерною лінійкою для вимірювання ступеню розтягування, ремонтною стрічкою, стяжками та маркером. Рукави спаковані в зручній і готовій до використання формі в коробки розміром 65см х 115см х 32см,  вага коробки становить 117 кг. 

зерновий рукав, рукав для зберігання зерна, silo tech, politiv

Характеристики
Геосинтетичні матеріали
Продукт Рукав зерновий
Колір Білий
Довжина, м 60
Ширина, м 2,74
Країна виробник Ізраїль
Місткість, т 200
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Нові надходження